Dom w Miltzow-Sundhagen

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 64/3398/ODS

Dom w Miltzow-Sundhagen
Cena 395 000
Powierzchnia mieszkalna
400
Powierzchnia działki
1300
Rodzaj domu
dom wolnostojący
Ilość pięter
2
Ilość pokoi
0
Data dodania
27-03-2014
Miejscowość
Miltzow
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Luksusowy dom blisko morza

Duży, okazały dom luksusowo wyposażony, w idealnym stanie, położony w spokojnej miejscowości zaledwie 8 km od morza pomiędzy Stralsund i Greifswald. W domu znajduje się 5 niezależnych mieszkań, z których 4 są wynajęte, a piąte, na parterze, zajmuje obecny właściciel. Mieszkanie o powierzchni około 160 m² składa się z dwóch dużych salonów, sypialni, pokoju dziecięcego i kuchni. Nabywca będzie miał do dyspozycji także dwie łazienki oraz pięknie zaaranżowaną, przeszkloną werandę z tzw. ogrodem zimowym.

Mieszkania na poziomie

Na pierwszym piętrze znajdują się dwa dwupokojowe mieszkania, każde z łazienką i kuchnią. Jedno z nich ma powierzchnię 69 m², a drugie nieco mniejsze (59 m²), za ma własny balkon. Na drugim piętrze zbudowano "poddaszowe" mieszkanie ze skosami i  ładnymi drewnianymi belkami. Mieszkanie o powierzchni  90 m² ma cztery pokoje, kuchnie i łazienkę. Wszystkie mieszkania są w idealnym stanie, czyste i zadbane. Cały dom jest podpiwniczony - piwnica starannie wykończona w kaflach i boazerii.

Domek gościnny i garaż

Na zgrabnej działce o powierzchni 1300 m² jest  jeszcze jeden budynek, w którym wygospodarowano garaż, pomieszczenie gospodarcze (np. na rowery) oraz niewielkie, ogrzewane, dwuosobowe mieszkanko dla gości z własna kuchnia i łazienką. Roczny dochód z czynszu z wynajętych trzech mieszkań wynosi w tej chwili około 12000 € , nie licząc mieszkania właścicieli, które można dodatkowo wynająć za około 6000 €  rocznie.

Lokalizacja:

Miltzow leży 8 kilometrów od brzegu morza w atrakcyjnej okolicy w pobliżu Stralsundu i Greifswaldu - dużych ośrodków miejskich ze wszystkimi potrzebnymi urzędami i instytucjami. Dobry dojazd do autostrady A20 zapewnia sprawna komunikację z reszta regionu i kraju. W samym Miltzow znajduje się stacja kolejowa, przedszkole, sklepy i praktyka lekarska.

Prowizja biura wynosi 5,95% już z 19% VAT

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on zostać wystawiony na ewentualne życzenie klienta.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt.

Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, ale również w Polsce, jak i w innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimenty, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 184,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Zapraszamy także do subskrybowania naszego newslettera.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI