Domy w Woltersdorf

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 73/3398/ODS

Domy w Woltersdorf
Cena 170 000
Powierzchnia mieszkalna
300
Powierzchnia działki
4000
Rodzaj domu
jednorodzinne
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
0
Data dodania
15-07-2014
Miejscowość
Woltersdorf
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Dwa domy na jednej działce w Woltersdorf 

Idealne rozwiązanie dla jednej dużej wielopokoleniowej rodziny lub dwóch zaprzyjaźnionych lub spokrewnionych rodzin. Na bardzo dużej i zadbanej działce o powierzchni 4000 m² znajdują się dwa wolnostojące, ładne i zadbane domy. Jeden z nich - parter z poddaszem - ma powierzchnię około 200 m²; drugi - także parterowy z poddaszem ma powierzchnie o połowę mniejszą - ok. 100 m². Oprócz budynków mieszkalnych jest także wolnostojący garaż, trzy Carporty oraz warsztat. Cała posesja jest bardzo ładna zadbana i utrzymana w stanie idealnym. Oba domy mają za sobą dwie modernizacje - pierwszą przeszły w latach 90., ponowną w 2001 roku - nadają się do zamieszkania od zaraz.

Razem ale osobno

Pierwszy z domów na parterze ma dużą werandę, przedpokój, łazienkę, kuchnię z jadalnią oraz duży salon zaaranżowany z dwóch połączonych pokoi. Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie. Okna w domu zostały wymienione na PCV, a cały budynek jest ocieplony, obłożony dekoracyjna cegłą. Drugi, mniejszy dom ma na parterze przedpokój, łazienkę, duży salon oraz ogród zimowy. Na poddaszu są dwie sypialnie, druga łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Oba budynki ogrzewane są piecami na gaz płynny ogrzewany piecem na płynny gaz ogrzewania na gaz płynny (wspólny zbiornik jest w ogrodzie, a każdy z domów ma osobny piec).

Lokalizacja:

Woltersdorf, miejscowość, w której znajduje się ta nieruchomość leży w odległości około 3 km od Casekow. W Casekow znajdują się wszelkie niezbędne do codziennego życia instytucje, banki, przedszkole oraz nowoczesna szkoła podstawowa. Z dworca kolejowego w Casekow regularnie kursują pociągi do Angermünde (największego kolejowego węzła przesiadkowego w tej części Niemiec) oraz do Szczecina Głównego. Dojazd pociągiem do Szczecina zajmuje niespełna 30 min natomiast na podróż autem do centrum Szczecina trzeba poświęcić 10 - 15 minut więcej.

Prowizja biura wynosi 5,95% już z 19% VAT

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on zostać wystawiony na ewentualne życzenie klienta.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt.

Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, ale również w Polsce, jak i w innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimenty, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 184,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Zapraszamy także do subskrybowania naszego newslettera.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI