Dworek w Gross Pinnow

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 42/3398/ODS

Dworek w Gross Pinnow
Nowa Cena !!!
Cena 25 000
Powierzchnia mieszkalna
200
Powierzchnia działki
11696
Rodzaj domu
dworek
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
5
Data dodania
26-02-2015
Miejscowość
Gross Pinnow
Rodzaj ogrzewania
Piece kaflowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Posiadłość w Gross Pinnow

Na swojego nabywcę oczekuje wolnostojący 200-metrowy dworek z poddaszem, stajnie i dodatkowe zabudowania gospodarcze, a to wszystko na działce o powierzchni aż 11.696 m². Jest to idealne miejsce dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą lub np. miłośników koni myślących o własnej stadninie. 
Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu. Główna substancja budynku - mury i więźba - są w dobrym stanie, jednak stara dachówka - karpiówka - wymaga wymiany. Dom jest wysprzątany z gruzu i przygotowany do remontu. Budynek posiada bardzo ładną piwnicę. Stajnia/obora - obok domu - z użytkowym poddaszem jest w bardzo dobrym stanie. Po drugiej stronie podwórka są zabudowania gospodarcze, w których wcześniej trzymano mniejsze zwierzęta i był tam podręczny magazyn. Media - prąd, woda, gaz - znajdują się przy działce. Dojazd do posesji jest z dwóch stron - od centrum wsi oraz od drogi prowadzącej do wsi. 

Lokalizacja:

Ładna i duża posiadłość w Gross Pinnow leży ok. 10 km od Gartz. Od przejścia granicznego w Rosówku dzieli ją 21 km, zaś od centrum Gryfina - 23 km. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, sklepy, pogotowie, przychodnia lekarska, banki.

Prowizja biura wynosi 3.570€ z VAT.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on zostać wystawiony na ewentualne życzenie klienta.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt.

Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, ale również w Polsce, jak i w innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimenty, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu  nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 184,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Zapraszamy także do subskrybowania naszego newslettera.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI