Nadrensee - trzypokojowe mieszkanie, wynajęte

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 43/3398/OMS

Nadrensee - trzypokojowe mieszkanie, wynajęte
Nowa Cena !!!
Cena 35 000
Powierzchnia mieszkalna
49
Rodzaj domu
mieszkanie w domu wielorodzinnym
Ilość pokoi
3
Data dodania
29-10-2014
Miejscowość
Nadrensee
Piętro
2
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Urocze 3-pokojowe  przygranicznym Nadrensee

Bardzo ładne, dwupoziomowe, rozkładowe mieszkanie na poddaszu 2 piętrowego budynku w Nadrensee. W budynku mieści się łącznie 6 mieszkań. Wspomniane lokum ma 49 m² powierzchni użytkowej, natomiast powierzchnia liczona po obrysie wynosi 65 m². Na pierwszym poziomie mieszkania znajduje się hol z szafą w zabudowie, obszerny salon z jadalnią, kuchnia oraz łazienka. Na drugim poziomie są sypialnia i pokój dziecinny. 

Wysoki standard

Mieszkanie jest wykończone w bardzo wysokim standardzie - okna z PCV, okna połaciowe, drewniane panele dobrej klasy, kafle, zabudowy oraz kominek. Mieszkanie oferowane jest do sprzedaży bez mebli, jednak istnieje możliwość pozostawienia zabudowy kuchennej - bez sprzętów AGD. Ogrzewanie i ciepła woda - dzięki olejowej kotłowni znajdującej się w piwnicy budynku. Zamontowany kominek znacząco obniża koszty ogrzewania. Do mieszkania przynależy również ogródek przed blokiem o powierzchni około 120 m2.

Mieszkanie jest wynajęte. Idealne jako inwestycja. 

Lokalizacja:

Nadrensee położone jest zaledwie 5 km od granicy w Rosówku. W samej miejscowości znajduje się przedszkole i sklep spożywczy. W niedużej odległości w Penkun, Löcknitz czy Gartz znajdują się sklepy, banki, szkoły. Niedaleko oferowanej nieruchomości znajdują się dwa jeziora, z czego jedno kąpielowe. Piękna okolica idealna dla osób szukających odpoczynku i kontaktu z przyrodą. W okolicy wiele ścieżek spacerowych i rowerowych.

Prowizja biura wynosi 3.570€ z VAT.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on zostać wystawiony na ewentualne życzenie klienta.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt.

Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, ale również w Polsce, jak i w innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimenty, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 184,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Zapraszamy także do subskrybowania naszego newslettera.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI