Dom z salą bankietową, Rosow

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 10/2019/ODS

Dom z salą bankietową, Rosow
Nowość!
Cena 298 000
Powierzchnia mieszkalna
564
Powierzchnia działki
6888
Rodzaj domu
wielorodzinny
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
7
Data dodania
01-12-2019
Miejscowość
Rosow
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Duży dom wolnostojący z salą bankietową, Rosow

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnymi możliwościami. Budynek po byłej restauracji. Idealnie nadaje się na pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne, miejsce spotkań i konferencji czy np. dom weselny. Budynek składa się parteru, poddasza oraz kilku antresoli, a całkowita powierzchnia użytkowa to blisko 749 m². Aktualna powierzchnia mieszkalna to 564 m².

Parter - około 328 m²; znajdują się tu obszerny przedpokój z którego wchodzimy do kuchni, salonu oraz schodami na poddasze. Kuchnia połączona z jadalnią, meble w zabudowie, na podłodze kafle, dodatkowo pomieszczenie gospodarcze/spiżarnia z dodatkowym, bezpośrednim wejściem. Salon jest bardzo obszerny, widny, z kominkiem. Prowadzą z niego bardzo ładne, odrestaurowane drzwi do sali biesiadnej. Z salonu jest także wejście do toalet oraz do dużego pokoju gościnnego. Sala biesiadna/koncertowa ma powierzchnię około 96 m², znajduje się w niej dodatkowy kominek, a za salą jest zaplecze wielkości 33,6 m².

Poddasze - około 294 m² i znajdują się tu część otwarta, do wykończenia o powierzchni 95,76 m²; mieszkanie 1-pokojowe z łazienką (bez kuchni); mieszkanie 3 pokojowe (dwa pokoje posiadają dodatkowo antresole, każda 19m²) z 2 łazienkami. Poddasze nadaje się na osobne mieszkania (wystarczy dołożyć kuchnie), dla wielopokoleniowej rodziny (wtedy korzystanie ze wspólnej kuchni na parterze) lub można podzielić na pokoje w przypadku pensjonatu lub wynajmowania krótkoterminowego.

Dom jest po generalnym remoncie - wymieniono dach, okna, instalacje elektryczną, wodną, kanalizacyjną (szambo), dokonano gruntownego remontu parteru i zabudowy poddasza.

Działka

Działka w całości ma wielkość około 6888 m² i daje mnóstwo możliwości. Przy domu, w osobnym budynku, znajduje się kotłownia. Obok znajdują się ruiny zabudowań gospodarczych. Fundamenty są w dobrym stanie. Sama działka jest zadbana i ma dostęp do dwóch ulic, co daje możliwość np. podziału na mniejsze działki budowlane lub możliwość dalszej zabudowy. Nieruchomość jest położona w centrum wsi, przy stawie, w malowniczej okolicy.

Lokalizacja

Rosow to niewielka miejscowość położona przy samej granicy, około 1 km od przejścia granicznego w Rosówku. Do centrum Szczecina jest zaledwie 19 km. Do autostrady A11 (DE)/A6 (PL) tylko 9 km, w Tantow (4 km) znajduje się dworzec z połączeniami Szczecin-Berlin. W Tantow znajdziemy sklep spożywczy, przedszkole i szkołę podstawową, a w Gartz (13 km) dodatkowo dyskonty spożywcze, przedszkole, szkole podstawową, pogotowie, praktykę lekarską, banki, urząd gminy. Piękna okolica, idealna dla osób szukających ciszy i spokoju. Jednocześnie niedaleko do Szczecina.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 5,95% już należnym 19% Vat. Prowizja jest płatna od ceny ofertowej. 

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Kredyty realizowane są w Niemieckich Bankach, a aktualne oprocentowanie oscyluje pomiędzy 2% a 4% w skali roku. Nie ma żadnych opłat ani prowizji za przygotowanie kredytu. Podstawą do zbadania zdolności kredytowej jest wysokość zarobków - dopuszczalne są dochody w Euro, ale również w złotówkach czy funtach. Zapraszamy do bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej u nas w biurze.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zamieszkując w Niemczech możecie Państwo uzyskać dodatek na dzieci tzw. Kindergeld - niezależnie od dochodów i na każde dziecko! Wynosi on obecnie 194€ na pierwsze i drugie dziecko, 200€ na trzecie i 225€ na każde kolejne.

Bardzo interesującym i atrakcyjnym dodatkiem jest Baukindergeld czyli dodatek dla kupujących swoją pierwszą nieruchomość w Niemczech. Może on wynieść nawet 1200€ rocznie przez okres 10 lat. Doskonały dodatek do raty na wymarzoną nieruchomość.

Pomożemy także w kompleksowym ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej. Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: