Wolnostojący, duży dom Zichow, Niemcy

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 09/2019/ODS

Wolnostojący, duży dom Zichow, Niemcy
Nowość!
Cena 200 000
Powierzchnia mieszkalna
170
Powierzchnia działki
3200
Rodzaj domu
wolnostojący, jednorodzinny
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
4
Data dodania
20-11-2019
Miejscowość
Zichow
Rodzaj ogrzewania
Inne

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Wolnostojący, duży dom w Zichow

Przedmiotem oferty jest wolnostojący, jednorodzinny dom w miejscowości Zichow, Niemcy. Dom ma dwie kondygnacje i około 170 m² powierzchni mieszkalnej. Na parterze znajdują się kuchnia z jadalnią (około 17 m²), salon (około 34 m²), sypialnia (około 13 m²), łazienka z wanną (około 7 m²) oraz przedpokój i ogród zimowy (około 16 m²), który może służyć jako dodatkowy pokój. Na poddaszu mamy 2 sypialnie (14 m² i 21 m²), łazienkę z prysznicem (około 13 m²) oraz przedpokój. Nad użytkowym poddaszem znajduje się także obecnie nieużytkowa część, którą w razie potrzeby nadaje się do adaptacji na cele mieszkalne. Do jest częściowo podpiwniczony.

Ogrzewanie hybrydowe - piec na drewno oraz piec gazowy. Obecnie dom jest ogrzewany z pieca na drewno, a piec gazowy służy tylko do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, ewentualnie do podtrzymania temperatury w razie wyjazdu właścicieli. Woda miejska. Ścieki - szambo. Okna PCV 2-szybowe.

Wyposażenie jest standardzie średnim. Pozostaje kuchnia w zabudowie.

Działka i zabudowania gospodarcze

Działka w całości ma wielkość około 3200 m². Oprócz domu znajdziemy na niej 4 garaże - dwa z wjazdem bezpośrednio od ulicy oraz 2 położone w głębi nieruchomości. Bezpośrednio do domu przylega przybudówka, w której umieszczona jest kotłownia, rozwiązanie bardzo wygodne ze względu na składowanie drewna do opału. Do dyspozycji mamy także dodatkowe zabudowania gospodarcze o powierzchni ponad 100 m². Wjazd przez nową, stalową bramę. Podwórze utwardzone.

Lokalizacja

Zichow to niewielka, ale malownicza miejscowość. Znajduje się tutaj m.in. zamek z kompleksem parkowym. Do centrum Szczecina jest około 57 km, a do przejścia granicznego w Kołbaskowie 40 km. Z kolei do Schwedt około 23 km, a do Berlina 110 km. Do wjazdu na autostradę A11 około 7km. W odległym o około 5 km Gramzow znajdziemy sklepy, siedzibę gminy, banki, przedszkole oraz szkole podstawową.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 5,95% już należnym 19% Vat. Prowizja jest płatna od ceny ofertowej. 

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Kredyty realizowane są w Niemieckich Bankach, a aktualne oprocentowanie oscyluje pomiędzy 2% a 4% w skali roku. Nie ma żadnych opłat ani prowizji za przygotowanie kredytu. Podstawą do zbadania zdolności kredytowej jest wysokość zarobków - dopuszczalne są dochody w Euro, ale również w złotówkach czy funtach. Zapraszamy do bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej u nas w biurze.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zamieszkując w Niemczech możecie Państwo uzyskać dodatek na dzieci tzw. Kindergeld - niezależnie od dochodów i na każde dziecko! Wynosi on obecnie 194€ na pierwsze i drugie dziecko, 200€ na trzecie i 225€ na każde kolejne.

Bardzo interesującym i atrakcyjnym dodatkiem jest Baukindergeld czyli dodatek dla kupujących swoją pierwszą nieruchomość w Niemczech. Może on wynieść nawet 1200€ rocznie przez okres 10 lat. Doskonały dodatek do raty na wymarzoną nieruchomość.

Pomożemy także w kompleksowym ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej. Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: