Połowa bliźnika, wysoki standard, Krackow (rezerwacja)

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 08/2019/ODS

Połowa bliźnika, wysoki standard, Krackow (rezerwacja)
Rezerwacja
Cena 115 000
Powierzchnia mieszkalna
167
Powierzchnia działki
1188
Rodzaj domu
połowa bliźnika
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
5
Data dodania
15-11-2019
Miejscowość
Krackow
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne

PLIKI DO POBRANIA

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Połowa bliźniaka, wysoki standard, Krackow (rezerwacja!)

Bardzo ładny, po generalnym remoncie dom w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia mieszkalna to około 167 m², z czego 82 m² przypadają na parter, a 85 m² na poddasze. Całkowita powierzchnia użytkowa to 186 m². Na parterze znajdują się obszerny przedpokój ze schodami na poddasze, duży i widny salon, sypialnia, kuchnia w zabudowie ze sprzętami AGD z wyjściem na taras i ogród oraz wygodna łazienka z prysznicem i pomieszczenie gospodarcze. Całość po remoncie - okna PCV, nowe drzwi wejściowe, nowe drzwi wewnętrzne, ściany w gładzi, nowa elektryka, woda i kanalizacja. W pokojach na podłogach panele. W kuchni, łazience i przedpokoju kafelki. Na poddaszu znajdziemy 3 pokoje oraz przedpokój i niewielkie pomieszczenie gospodarcze, które można przerobić na łazienkę. Największy pokój nie został jeszcze wykończony, wymaga pomalowania. Zaprojektowany został z obszerną antresolą mogącą służyć jako biuro lub dodatkowa sypialnia. Na poddaszu okna połaciowe oraz wykusz.

Ogrzewanie elektryczne, piece akumulacyjne na drugą taryfę. Dodatkowo jest możliwość podłączenia na parterze (salon) oraz poddaszu (największy pokój) kominków. Ciepła woda użytkowa pochodzi w podgrzewacza przepływowego, ale w piwnicy przygotowano już 100l bojler, który wystarczy tylko włączyć do istniejącej instalacji. Istnieje także opcja podłączenia gazu, który znajduje się w drodze. Woda i kanalizacja są miejskie. Dach był odnawiany (mycie i impregnacja).

Działka i ogród

Działka ma powierzchnię 1188 m² i oprócz domu znajdują się na niej wolnostojący, jednostanowiskowy garaż oraz połowa piętrowego budynku gospodarczego. Ogród jest bardzo zadbany, posiada nasadzenia ozdobne oraz owocowe i miejsce na ognisko. Uroku dodaje taras, na który wychodzi się z kuchni. Budynek gospodarczy jest w dobrym stanie technicznym, na poddaszu można nawet wydzielić pokój gościnny.

Lokalizacja

Krackow niewielka, spokojna miejscowość, bardzo dobrze skomunikowana. Do centrum Szczecina jest około 30 km, do granicy w Kołbaskowie około 13 km, a do granicy w Lubieszynie 16 km. Do autostrady A11 (Szczecin-Berlin) jest zaledwie 3 km. Na miejscu nie ma sklepu, ale w Penkun (5 km) znajduje się supermarket Penny. W Penkun znajdują się także przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, bank. W oddalonym o 15 km Löcknitz znajdują się natomiast urząd gminy, kolejne sklepy, banki, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz dworzec kolejowy. Okolica obfituje w ścieżki spacerowe i rowerowe. Dom znajduje się drugiej linii zabudowy, na drodze tylko lokalny ruch.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 5,95% już należnym 19% Vat. Prowizja jest płatna od ceny ofertowej.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. Roczne zapotrzebowanie na energię wynosi 232,2kWh/(m².a)

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Kredyty realizowane są w Niemieckich Bankach, a aktualne oprocentowanie oscyluje pomiędzy 2% a 4% w skali roku. Nie ma żadnych opłat ani prowizji za przygotowanie kredytu. Podstawą do zbadania zdolności kredytowej jest wysokość zarobków - dopuszczalne są dochody w Euro, ale również w złotówkach czy funtach. Zapraszamy do bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej u nas w biurze.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zamieszkując w Niemczech możecie Państwo uzyskać dodatek na dzieci tzw. Kindergeld - niezależnie od dochodów i na każde dziecko! Wynosi on obecnie 194€ na pierwsze i drugie dziecko, 200€ na trzecie i 225€ na każde kolejne.

Bardzo interesującym i atrakcyjnym dodatkiem jest Baukindergeld czyli dodatek dla kupujących swoją pierwszą nieruchomość w Niemczech. Może on wynieść nawet 1200€ rocznie przez okres 10 lat. Doskonały dodatek do raty na wymarzoną nieruchomość.

Pomożemy także w kompleksowym ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej. Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

 

 

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: