Dom do remontu w Mescherin, piękna lokalizacja

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 07/2019/ODS

Dom do remontu w Mescherin, piękna lokalizacja
Nowość!
Cena 50 000
Powierzchnia mieszkalna
100
Powierzchnia działki
650
Rodzaj domu
jednorodzinny, wolnostojący
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
3
Data dodania
01-11-2019
Miejscowość
Mescherin
Rodzaj ogrzewania
Inne

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Dom w Mescherin, piękna lokalizacja!

Dom do kapitalnego remontu. Powierzchnia około 100 m². Rozpoczęto prace remontowe - zdemontowana drzwi, okna, podłogi. Dom jest przygotowany do dalszych prac. Dostępne są woda i prąd.

Działka i lokalizacja

Zasadniczym atutem nieruchomości jest jej lokalizacją. Działka o powierzchni 650 m² znajduje się bardzo urokliwym miejscu Mescherin, zaledwie kilkadziesiąt metrów od Odry (przystań jachtowa). Działka przylega do ściany lasu, jest częściowo nachylona, z ładnym widokiem. Znajduje się także kilka metrów powyżej lustra wody zatem nie ma niebezpieczeństwa zalania.

Na działce znajdują się także zabudowania gospodarcze - szopa z piętrem, całość około 100m².

Nowy dom

Działka daje szereg rożnych możliwości. Oczywiście dom można remontować, rozbudowywać, ale miejsce nadaje się także idealnie na wybudowanie nowego domu!

Lokalizacja

Mescherin to wyjątkowe miejsce, niewielka miejscowość położona nad samą Odrą niedaleko od granicy z Polską - do Gryfina zaledwie 4 km! Miejscowość ceniona za swoje walory turystyczne (Park Krajobrazowy Doliny Dolnej Odry) zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Sąsiedztwo Odry daje fantastyczne możliwości dla amatorów sportów wodnych oraz wędkarstwa, a bardzo dobrze rozwinięta sieć ścieżek rowerowych i spacerowych zachęca do korzystania.

Przedszkole, szkoła, urząd czy sklepy znajdują się w nieodległym Gartz oraz Tantow. W samym Mescherin znajdziemy natomiast kilka pensjonatów oraz restaurację.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3.570€ już z należnym 19% Vat.

Paszport energetyczny

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Znajduje się on w przygotowaniu.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Kredyty realizowane są w Niemieckich Bankach, a aktualne oprocentowanie oscyluje pomiędzy 2% a 4% w skali roku. Nie ma żadnych opłat ani prowizji za przygotowanie kredytu. Podstawą do zbadania zdolności kredytowej jest wysokość zarobków - dopuszczalne są dochody w Euro, ale również w złotówkach czy funtach. Zapraszamy do bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej u nas w biurze.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zamieszkując w Niemczech możecie Państwo uzyskać dodatek na dzieci tzw. Kindergeld - niezależnie od dochodów i na każde dziecko! Wynosi on obecnie 194€ na pierwsze i drugie dziecko, 200€ na trzecie i 225€ na każde kolejne.

Bardzo interesującym i atrakcyjnym dodatkiem jest Baukindergeld czyli dodatek dla kupujących swoją pierwszą nieruchomość w Niemczech. Może on wynieść nawet 1200€ rocznie przez okres 10 lat. Doskonały dodatek do raty na wymarzoną nieruchomość.

Pomożemy także w kompleksowym ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej. Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: