3 pokoje z ogródkiem w Nadrensee, Niemcy

« powrót

Mieszkania wynajem

ID OFERTY 05/2019/OMW

3 pokoje z ogródkiem w Nadrensee, Niemcy
Nowość!
Cena 300
Powierzchnia mieszkalna
60
Rodzaj domu
niski blok
Ilość pokoi
3
Data dodania
17-09-2019
Dostępność od
17-09-2019
Miejscowość
Nadrensee
Czynsz
300
Koszty eksploatacji
185
Piętro
1
Rodzaj nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Nadrensee

Mieszkanie ma 60 m², znajduje się na 1 piętrze i składa się z trzech osobnych pokoi, łazienki z oknem, kuchni z oknem oraz obszernego przedpokoju. Układ okien na dwie strony budynku - kuchnia, łazienka i jeden pokój od strony ulicy, salon i drugi pokój od stron ogrodu. Mieszkanie po remoncie, urządzone, z wyposażoną kuchnią (kafle, kuchnia w zabudowie, sprzęt AGD) i łazienką (kafle, kabina prysznicowa). Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni olejowej. Rozliczenie kosztów odbywa się na podstawie odczytów podzielników ciepła oraz wskazań liczników. Budynkiem zarządza firma dokonująca corocznych rozliczeń.

Koszty

Czynsz wynosi 300€ plus koszty mediów (ciepła, zimna woda, ogrzewanie, prąd na klatce, ubezpieczenie, zarządzanie, śmieci), to około 185€ miesięcznie (opłata zależna od ilości mieszkających osób). Dodatkowo prąd około 50€ i abonament RTV 18€

Kaucja

Kaucja wynosi 600€

Ogród

do mieszkania przynależy wyłącznego użytkowania:
piwnica
osobne miejsce parkingowe
100 m² ogrodu

Dodatkowo do wspólnego użytkowania ogród przed i za budynkiem oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Budynek

Blok wybudowany w 1989 roku, znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym - ocieplony, okna i drzwi wejściowe PCV. Do wspólnego użytkowania wózkownia oraz suszarnia.

Lokalizacja

Nadrensee to niewielka miejscowość położona zaledwie 6 km od przejścia granicznego w Rosówku i 7 km od przejścia w Warniku. Do centrum Szczecina mamy zaledwie 23 km, a do Gryfina 17 km. Miejscowość jest też dobrze skomunikowana z autostradą A11 - wjazd Penkun tylko 7 km, do dworca kolejowego w Tantow natomiast 8 km. Cicha i spokojna okolica - w pobliżu ścieżki spacerowe i rowerowe, las oraz kąpielowe jezioro. Niedaleko znajdują się także niezbędne do życia instytucje i sklepy - przedszkole (w Nadrensee i Penkun), szkoła podstawowa (Penkun), urząd miasta i banki (Löcknitz), sklepy (Penkun i Löcknitz).

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny - zapotrzebowanie wynosi 97 kWh/(m².a).

Prowizja

Oferta bez prowizji!

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Kredyty realizowane są w Niemieckich Bankach, a aktualne oprocentowanie oscyluje pomiędzy 2% a 4% w skali roku. Nie ma żadnych opłat ani prowizji za przygotowanie kredytu. Podstawą do zbadania zdolności kredytowej jest wysokość zarobków - dopuszczalne są dochody w Euro, ale również w złotówkach czy funtach. Zapraszamy do bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej u nas w biurze.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zamieszkując w Niemczech możecie Państwo uzyskać dodatek na dzieci tzw. Kindergeld - niezależnie od dochodów i na każde dziecko! Wynosi on obecnie 194€ na pierwsze i drugie dziecko, 200€ na trzecie i 225€ na każde kolejne.

Bardzo interesującym i atrakcyjnym dodatkiem jest Baukindergeld czyli dodatek dla kupujących swoją pierwszą nieruchomość w Niemczech. Może on wynieść nawet 1200€ rocznie przez okres 10 lat. Doskonały dodatek do raty na wymarzoną nieruchomość.

Pomożemy także w kompleksowym ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej. Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

 

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: