przestronna i jasna kawalerka w Grambow

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 06/2019/OMS

przestronna i jasna kawalerka w Grambow
Nowość!
Cena 28 500
Powierzchnia mieszkalna
33
Rodzaj domu
niski wielorodzinny
Ilość pokoi
1
Data dodania
15-09-2019
Miejscowość
Grambow
Piętro
1
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Przestronne i jasne mieszkanie w Grambow

Mieszkanie ma 33 m² i znajduje się na 1 piętrze wielorodzinnego, niskiego budynku z około 1900 roku. Budynek był wielokrotnie i gruntownie modernizowany m.in. w latach 90-tych oraz ostatnio kilka lat temu (wymieniono m.in. przyłącze elektryczne, przyłącze wodne, powstała nowa, wspólna kotłownia na gaz płynny). Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, po remoncie (zostało kilka drobnych rzeczy do wykończenia jak np. położenie struktury na jednej ze ścian czy kilka kafli w łazience). Ma bardzo ciekawy rozkład pomieszczeń - z korytarza wchodzimy do obszernego przedpokoju, w którym znajduje się bardzo duża szafa przesuwna z bardzo ciekawym miejscem na pralkę; następnie wchodzimy do dużego i widnego salonu z aneksem kuchennym (kuchnia w zabudowie); z salonu jest przejście do łazienki, która zaskakuje dużą powierzchnią i sporą ilością światła.

Do mieszkania przynależy murowana komórka lokatorska o wielkości kilku metrów kwadratowych. Miejsca parkingowe są ogólnodostępne i znajdują się przed budynkiem. Na tyłach domu znajdziemy także ogólnodostępny ogród o powierzchni około 200 m².

Ciepła woda użytkowa oraz ogrzewanie pochodzą ze wspólnej, nowej kotłowni gazowej na gaz płynny. Zimna woda oraz kanalizacja miejskie.

Koszty

Nieruchomość jest zarządzana przez firmę. Rozliczanie odbywa się na podstawie podzielników ciepła i liczników. Przez cały rok płaci się opłatę ryczałtową zależną od ilości osób zamieszkujących, a rozliczenie odbywa się raz do roku. Na 2-3 osoby koszty utrzymania mieszkania to około 150€ czynsz (ogrzewanie, ciepła i zimna woda, prąd na klatce, ubezpieczenie, zarządzanie) plus prąd około 40-50€, abonament RTV 18€ i śmieci około 10€.

Lokalizacja

Grambow to niewielka miejscowość (około 1000 mieszkańców) położona zaledwie 6 km od przejścia granicznego w Lubieszynie (20 km do centrum Szczecina), 11 km od Löcknitz. W Löcknitz, do którego można dogodnie dojechać autobusem lub pociągiem (ze stacji w Grambow można także w około 15 min dojechać do Szczecina), znajdziemy wszystkie niezbędne instytucje jak urząd miejski, banki, sklepy, restauracje, niemiecko-polskie przedszkole, szkołę podstawową oraz gimnazjum, praktykę lekarską, pogotowie itp. Do Pasewalku, stolicy powiatu jest około 26 km. W okolicy Grambow znajdziemy także wiele ścieżek rowerowo-spacerowych, las oraz kąpielowe jeziora. Cicha i spokojna okolica.

Paszport energetyczny

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Znajduje się on w przygotowaniu.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 2380€ już z należnym 19% VAT.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Kredyty realizowane są w Niemieckich Bankach, a aktualne oprocentowanie oscyluje pomiędzy 2% a 4% w skali roku. Nie ma żadnych opłat ani prowizji za przygotowanie kredytu. Podstawą do zbadania zdolności kredytowej jest wysokość zarobków - dopuszczalne są dochody w Euro, ale również w złotówkach czy funtach. Zapraszamy do bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej u nas w biurze.
Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
Zamieszkując w Niemczech możecie Państwo uzyskać dodatek na dzieci tzw. Kindergeld - niezależnie od dochodów i na każde dziecko! Wynosi on obecnie 194€ na pierwsze i drugie dziecko, 200€ na trzecie i 225€ na każde kolejne.
Bardzo interesującym i atrakcyjnym dodatkiem jest Baukindergeld czyli dodatek dla kupujących swoją pierwszą nieruchomość w Niemczech. Może on wynieść nawet 1200€ rocznie przez okres 10 lat. Doskonały dodatek do raty na wymarzoną nieruchomość.
Pomożemy także w kompleksowym ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej. Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).
Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: