Hala magazynowa z biurem, Löcknitz

« powrót

Nieruchomości inwestycyjne wynajem

ID OFERTY 01/2019/OOW

Hala magazynowa z biurem, Löcknitz
0% prowizji
Cena 2 500
Powierzchnia działki
8600
Powierzchnia użytkowa
600
Data dodania
07-08-2019
Dostępność od
01-01-1970
Miejscowość
Löcknitz
Czynsz
2500
Koszty eksploatacji
0
Rodzaj nieruchomości
Hala magazynowa z biurem
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

Hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi, Löcknitz

Wyjątkowa oferta komercyjna - hala z pomieszczeniami biurowymi. Całość w doskonałem stanie, w bardzo dobrej lokalizacji. 

Hala i biura

Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię około 500 m² i są w bardzo dobrym stanie technicznym. Na podłodze wytrzymałą wylewka betonowa. Na wyposażeniu regały magazynowe. Hala ma możliwość ogrzewania nadmuchowego, znajduje się w niej pomieszczenie socjalne z toaletą i możliwością ogrzewania. Wjazd przez bramę. 

Do hali przylegają ogrzewane (ogrzewanie gazowe) pomieszczenia biurowe o powierzchni około 100 m². Hala i przległe tereny wposażone w monitoring przemysłowy. Pomiędzy biurami i halą znajduje się dodatkowe pomieszczenie, ogrzewane, izolowane od innych, ale z nimi połączone, które może służyć jako np. pakowalnia

Istnieje także możliwość wynajęcia dodatkowych pomieszczeń biurowych na poddaszu. 

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, a następnie betonową. Do tego betonowy plac manewrowy.

Internet DSL i dwie linia telefoniczna.

Koszty

Czynsz netto wynosi 2500€ miesięcznie plus koszty ogrzewania i prądu. 

Garaże

Dodatkowym plusem nieruchomości jest kompleks kilkunastu garaży z możliwością wydzielenia pomieszczeń biurowych. W razie potrzeby wynajem garaży należy uzgodnić dodatkowo. 

Stan techniczny

Budynek, zarówno część magazynowa, jak i biurowa w stanie bardzo dobrym. Nowy dach wymieniony około 2014 roku - systemowy, ocieplony. Elewacja zrobiona w 2017 roku. Ogrzewanie gazowe - butla na gaz płynny. W hali ogrzewanie nadmuchowe, w mieszkaniach grzejniki. Woda miejska. Ścieki szambo.

Lokalizacja

Dojazd drogą asfaltową. Löcknitz to niewielkie miasteczko usytuowane zaledwie 11 km od przejścia granicznego w Lubieszynie, 25 km od centrum Szczecina i 17 km od Pasewalku. Dogodny dojazd do autostrady A11 Szczecin-Berlin i A20 Stralsund/Rostock. W miejscowości znajdziemy wszelkie niezbędne urzędy i instytucje oraz sklepy, banki, pogotowie, praktyki lekarskie, niemiecko-polskie przedszkole, niemiecko-polską szkołę podstawową oraz niemiecko-polskie gimnazjum. Niedaleko nieruchomości znajduje się także dworzec kolejowy.

Bez prowizji biura!!

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt.

Współpracujemy z niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 3% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, jak również w Polsce czy innych krajach (np. Wielka Brytania czy Norwegia). Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: