Działka budowlana w Penkun, Niemcy

« powrót

Działki sprzedaż

ID OFERTY 02/2019/OdzS

Działka budowlana w Penkun, Niemcy
Nowość!
Cena 18 000
Powierzchnia działki
1530
Data dodania
26-07-2019
Miejscowość
Penkun
Rodzaj działki
budowlana

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Działka budowlana w Penkun

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1530 m². Działka ma w miarę regularny kształt, z dwóch stron dolega do drogi. Znajduje się trochę poniżej głównej drogi dzięki czemu jest osłonięta. Obecnie na działce znajduje się niewielki sad owocowy. Na działce nie ma żadnych mediów. Wszystkie znajdują się w drodze i trzeba wykonać nowe przyłącza.

Lokalizacja

Penkun to nieduże, ale bardzo urokliwe miasteczko leżące nad 7 jeziorami. Ze względu na spokój, piękne okoliczności przyrody jest bardzo lubiane zarówno przez osoby mieszkające na stałe jak i korzystające weekendowo czy wakacyjnie. Na miejscy znajdziemy praktykę lekarską, pogotowie, przedszkole, szkołę podstawową, banki, sklepy spożywcze itp. Dogodny dojazd do autostrady A11 - tylko 2 km. Do przejścia granicznego w Kołbaskowie 12 km, do centrum Szczecina około 30 km.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 2380 Euro już z należnym 19% VAT.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Kredyty realizowane są w Niemieckich Bankach, a aktualne oprocentowanie oscyluje pomiędzy 2% a 4% w skali roku. Nie ma żadnych opłat ani prowizji za przygotowanie kredytu. Podstawą do zbadania zdolności kredytowej jest wysokość zarobków - dopuszczalne są dochody w Euro, ale również w złotówkach czy funtach. Zapraszamy do bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej u nas w biurze.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zamieszkując w Niemczech możecie Państwo uzyskać dodatek na dzieci tzw. Kindergeld - niezależnie od dochodów i na każde dziecko! Wynosi on obecnie 194€ na pierwsze i drugie dziecko, 200€ na trzecie i 225€ na każde kolejne.

Bardzo interesującym i atrakcyjnym dodatkiem jest Baukindergeld czyli dodatek dla kupujących swoją pierwszą nieruchomość w Niemczech. Może on wynieść nawet 1200€ rocznie przez okres 10 lat. Doskonały dodatek do raty na wymarzoną nieruchomość.

Pomożemy także w kompleksowym ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej. Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: