Urkoliwy dom w Bergholz, niedaleko Löcknitz

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 05/2019/ODS

Urkoliwy dom w Bergholz, niedaleko Löcknitz
Nowość!
Cena 55 000
Powierzchnia mieszkalna
100
Powierzchnia działki
255
Rodzaj domu
Jednorodzinny, wolnostojący
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
3
Data dodania
25-07-2019
Miejscowość
Bergholz
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Urokliwy dom w Bergholz, niedaleko Löcknitz

Dom ma około 100m² na parterze plus poddasze do adaptacji. Na parterze znajdują się weranda, przedpokój, duża sypialnia, salon otwarty na kuchnię oraz spora łazienka. Nieruchomość jest częściowo wyremontowana. Na zewnątrz mamy zrobiony dach, wymienione okna na PCV, rolety antywłamaniowe na wszystkich oknach. Wewnątrz częściowo wymieniono elektrykę, instalacje wodną i kanalizacyjną. Ogrzewanie olejowe, kotłownia znajduje się w osobnym pomieszczeniu. Dodatkowo dom można ogrzewać kominkiem umieszczonym w salonie. Dom jest zadbany, wymaga tylko wykończenia.

Poddasze

Dużym atutem domu jest poddasze. Dzięki remontowi dachu, wysokich ścinach kolankowych oraz wstawieniu dużych okien na obydwu ścianach szczytowych uzyskano bardzo dużo przestrzeni i światła. Bez problemu zmieścić tu można dwa pokoje i łazienkę.

Działka i zabudowania gospodarcze

Choć działka jest nieduża, bo zaledwie 255 m², to jej plusem jest zagospodarowanie. Znajdziemy na niej dodatkowe zabudowania gospodarcze z piętrem, które dają wiele możliwości aranżacji, także na cele mieszkalne. Obecnie na parterze znajdziemy letnią kuchnię, magazynek oraz przestronny garaż. Piętro jest otwartą, jasną i przestronną przestrzenią do adaptacji. Całość jest ogrodzona i daje przyjemne poczucie intymności.

Lokalizacja

Bergholz to spora wieś położona niedaleko od Löcknitz - zaledwie 4 km od centrum. W Löcknitz znajdziemy wszelkie niezbędne sklepy i instytucje - urząd gminy, banki, praktyka lekarska, pogotowie, niemiecko-polskie przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Mamy także centrum handlowe i sklepy spożywcze. Do granicy w Lubieszynie mamy 15 km, a do centrum Szczecina około 30 km. Niedaleko jest także do stolicy powiatu Pasewalku oraz do autostrad A11 i A20.

Paszport energetyczny

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Znajduje się on w przygotowaniu.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3570 Euro już z należnym 19% VAT.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Kredyty realizowane są w Niemieckich Bankach, a aktualne oprocentowanie oscyluje pomiędzy 2% a 4% w skali roku. Nie ma żadnych opłat ani prowizji za przygotowanie kredytu. Podstawą do zbadania zdolności kredytowej jest wysokość zarobków - dopuszczalne są dochody w Euro, ale również w złotówkach czy funtach. Zapraszamy do bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej u nas w biurze.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zamieszkując w Niemczech możecie Państwo uzyskać dodatek na dzieci tzw. Kindergeld - niezależnie od dochodów i na każde dziecko! Wynosi on obecnie 194€ na pierwsze i drugie dziecko, 200€ na trzecie i 225€ na każde kolejne.

Bardzo interesującym i atrakcyjnym dodatkiem jest Baukindergeld czyli dodatek dla kupujących swoją pierwszą nieruchomość w Niemczech. Może on wynieść nawet 1200€ rocznie przez okres 10 lat. Doskonały dodatek do raty na wymarzoną nieruchomość.

Pomożemy także w kompleksowym ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej. Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: