Domek letniskowy w Lebehn

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 69/3398/ODS

Domek letniskowy w Lebehn
Okazja!
Cena 27 000
Powierzchnia mieszkalna
67
Powierzchnia działki
322
Rodzaj domu
Domek letniskowy
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
3
Data dodania
17-07-2014
Miejscowość
Lebehn
Rodzaj ogrzewania
Hybrydowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Domek letniskowy w Lebehn 

Całoroczny dom letniskowy położony, nad jednym z największych jezior w okolicy. 67 m² powierzchni zajmuje dwie kondygnacje. Na parterze są korytarz, kuchnia i obszerny salon. Drugi poziom - dwa pokoje i łazienka - znajduje się w piwnicy. Budynek jest ocieplony, wyposażony w okna z PCV wraz z roletami. System ogrzewania jest niedrogi i bardzo wydajny. Kominek z płaszczem wodnym podgrzewa dodatkowo ciepłą wodę użytkową. Latem, gdy nie korzysta się z kominka, ciepłą wodę zapewnia przepływowy podgrzewacz elektryczny. Domek nadaje się do natychmiastowego zamieszkania.

Taras i winne grono.

Działka liczy sobie około 322 m² powierzchni. Przy domu jest 30-metrowy taras, z którego  rozpościera się wspaniały widok na jezioro i okolicę. Ogród otaczający budynek jest ładny i zadbany, z duża ilością zielonych nasadzeń w tym krzewy winogrona dające latem znakomite zacienione miejsce do wypoczynku.

Lokalizacja:

Nieruchomość znajduje się w odległości 10 km od przejścia granicznego w Lubieszynie i 5 km od przejścia w Warniku. Dojazd z centrum Szczecina zajmuje niespełna 30 minut. Okolica typowo rekreacyjno - turystyczna, idealnie nadaje się na wypoczynek - wokoło zieleń, lasy, wiele ścieżek spacerowych i rowerowych. W jeziorze można się kąpać, wędkować i uprawiać sporty wodne.

Dom jest całoroczny, ale posiada możliwość tylko czasowego meldunku!

Prowizja biura wynosi 2.380,00 € z VAT.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on zostać wystawiony na ewentualne życzenie klienta.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt.

Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, ale również w Polsce, jak i w innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimenty, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu  nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 184,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Zapraszamy także do subskrybowania naszego newslettera.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI