2 pokoje w Pasewalku

« powrót

Mieszkania wynajem

ID OFERTY 02/2019/OMW

2 pokoje w Pasewalku
0% prowizji
Cena 350
Powierzchnia mieszkalna
70
Rodzaj domu
kamienica
Ilość pokoi
2
Data dodania
04-07-2019
Dostępność od
04-07-2019
Miejscowość
Pasewalk
Czynsz
350
Koszty eksploatacji
90
Piętro
1
Rodzaj nieruchomości
mieszkanie do wynajęcia
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

Duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m² w Pasewlku

Przedmiotem oferty jest mieszkanie położone na 1-piętrze kamienicy, niedaleko ryneczku w Pasewalku. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, odświeżone. Pokoje są bardzo obszerne i jasne. Łazienka także bardzo duża, w kaflach, z prysznicem. Kuchnia wyjątkowo obszerna, częściowo wyposażona, miejsca wystarczająco na zrobienie jadalni. Dodatkowo duży przedpokój. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą z pieca gazowego usytuowanego w kuchni.

Lokalizacja

Pasewalk to spore miasto powiatowe. Na miejscu znajdują się wszelkie niezbędne do funkcjonowania urzędy, instytucje oraz sklepy i usługi. Nieruchomość jest doskonale położona, w samym centrum, ale w spokojnej części miasta, niedaleko rynku. Dogodny dojazd w dowolnym kierunku.

Koszty

Czynsz wynosi 350€. Dodatkowo należy doliczyć opłatę do wspólnoty w wysokości 90€ (woda, prąd na klatce, ubezpieczenie, zarządzanie) oraz prąd, gaz i abonament RTV. Umowa na dostarczanie prądu oraz gazu podpisywana jest bezpośrednio na najemcę. Kaucja w wysokości 700€ (możliwość rozłożenia na 2 raty).

Bez prowizji biura!

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Kredyty realizowane są w Niemieckich Bankach, a aktualne oprocentowanie oscyluje pomiędzy 2% a 4% w skali roku. Nie ma żadnych opłat ani prowizji za przygotowanie kredytu. Podstawą do zbadania zdolności kredytowej jest wysokość zarobków - dopuszczalne są dochody w Euro, ale również w złotówkach czy funtach. Zapraszamy do bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej u nas w biurze.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zamieszkując w Niemczech możecie Państwo uzyskać dodatek na dzieci tzw. Kindergeld - niezależnie od dochodów i na każde dziecko! Wynosi on obecnie 194€ na pierwsze i drugie dziecko, 200€ na trzecie i 225€ na każde kolejne.

Bardzo interesującym i atrakcyjnym dodatkiem jest Baukindergeld czyli dodatek dla kupujących swoją pierwszą nieruchomość w Niemczech. Może on wynieść nawet 1200€ rocznie przez okres 10 lat. Doskonały dodatek do raty na wymarzoną nieruchomość.

Pomożemy także w kompleksowym ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej. Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

 

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: