3 pokoje w Nadrensee, do wprowadzenia

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 05/2019/OMS

3 pokoje w Nadrensee, do wprowadzenia
Nowa Cena !!!
Cena 45 000
Powierzchnia mieszkalna
60
Rodzaj domu
niski wielorodzinny
Ilość pokoi
3
Data dodania
20-05-2019
Miejscowość
Nadrensee
Piętro
1
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

3-pokojowe mieszkanie w Nadrensee, do wprowadzenia

Mieszkanie ma 60 m², znajduje się na 1 piętrze i składa się z trzech osobnych pokoi, łazienki z oknem, kuchni z oknem oraz obszernego przedpokoju. Układ okien na dwie strony budynku - kuchnia, łazienka i jeden pokój od strony ulicy, salon i drugi pokój od stron ogrodu. Mieszkanie po remoncie, urządzone, z wyposażoną kuchnią (kafle, kuchnia w zabudowie, sprzęt AGD) i łazienką (kafle, kabina prysznicowa). Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni olejowej. Rozliczenie kosztów odbywa się na podstawie odczytów podzielników ciepła oraz wskazań liczników. Budynkiem zarządza firma dokonująca corocznych rozliczeń. Koszty mediów (ciepła, zimna woda, ogrzewanie, prąd na klatce, ubezpieczenie, zarządzanie, śmieci), to około 185€ miesięcznie (opłata zależna od ilości mieszkających osób).

Mieszkanie jest wynajęte, będzie dostępne od 01.07.2019

Ogród

do mieszkania przynależy wyłącznego użytkowania:
piwnica
osobne miejsce parkingowe
100 m² ogrodu

Dodatkowo do wspólnego użytkowania ogród przed i za budynkiem oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Budynek

Blok wybudowany w 1989 roku, znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym - ocieplony, okna i drzwi wejściowe PCV. Do wspólnego użytkowania wózkownia oraz suszarnia.

Lokalizacja

Nadrensee to niewielka miejscowość położona zaledwie 6 km od przejścia granicznego w Rosówku i 7 km od przejścia w Warniku. Do centrum Szczecina mamy zaledwie 23 km, a do Gryfina 17 km. Miejscowość jest też dobrze skomunikowana z autostradą A11 - wjazd Penkun tylko 7 km, do dworca kolejowego w Tantow natomiast 8 km. Cicha i spokojna okolica - w pobliżu ścieżki spacerowe i rowerowe, las oraz kąpielowe jezioro. Niedaleko znajdują się także niezbędne do życia instytucje i sklepy - przedszkole (w Nadrensee i Penkun), szkoła podstawowa (Penkun), urząd miasta i banki (Löcknitz), sklepy (Penkun i Löcknitz).

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny - zapotrzebowanie wynosi 97 kWh/(m².a).

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3.570€ już z należnym 19% VAT.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Kredyty realizowane są w Niemieckich Bankach, a aktualne oprocentowanie oscyluje pomiędzy 2% a 4% w skali roku. Nie ma żadnych opłat ani prowizji za przygotowanie kredytu. Podstawą do zbadania zdolności kredytowej jest wysokość zarobków - dopuszczalne są dochody w Euro, ale również w złotówkach czy funtach. Zapraszamy do bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej u nas w biurze.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zamieszkując w Niemczech możecie Państwo uzyskać dodatek na dzieci tzw. Kindergeld - niezależnie od dochodów i na każde dziecko! Wynosi on obecnie 194€ na pierwsze i drugie dziecko, 200€ na trzecie i 225€ na każde kolejne.

Bardzo interesującym i atrakcyjnym dodatkiem jest Baukindergeld czyli dodatek dla kupujących swoją pierwszą nieruchomość w Niemczech. Może on wynieść nawet 1200€ rocznie przez okres 10 lat. Doskonały dodatek do raty na wymarzoną nieruchomość.

Pomożemy także w kompleksowym ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej. Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: