3 pokoje w centrum Gartz/Oder

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 03/2019/OMS

3 pokoje w centrum Gartz/Oder
Cena 39 000
Powierzchnia mieszkalna
65
Rodzaj domu
Niski Blok
Ilość pokoi
3
Data dodania
15-04-2019
Miejscowość
Gartz
Piętro
1
Rodzaj ogrzewania
Kominek

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

3-pokojowe mieszkanie w Gartz/Oder

Mieszkanie o powierzchni 65 m², rozkładowe, położone na parterze w 6-mieszkaniowym bloku. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym, w podstawowym standardzie. W pokojach na podłodze panele, na ścianach tapety. Kuchnia jasna, z meblami w zabudowie. Łazienka w kaflach, kabina prysznicowa. Ogrzewanie z kominka (rozprowadzenie ciepła grawitacyjnie po wszystkich pomieszczeniach) i dodatkowo grzejniki elektryczne, kumulacyjne. Ciepła woda użytkowa z bojlera elektrycznego. Instalacja elektryczna aluminiowa. Woda zimna i kanalizacja miejskie. Okna PCV. Mieszkanie widne okna na dwie strony. Do mieszkania przynależy piwnica.

Wynajęte

Mieszkanie jest obecnie wynajęte, będzie wolne w sierpniu. Ze względu na lokalizację idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania jak i do wynajmowania.

Blok

Budynek 6-mieszkaniowy, w dobrym stanie technicznym. Każde mieszkanie posiada niezależne ogrzewanie. Gaz podłączony do budynku, istnieje zatem możliwość podłączenia gazu do mieszkania i zmiana sposobu ogrzewania.

Czynsz i koszty

Nieduże koszty utrzymania mieszkania - do wspólnoty czynsz wynosi około 200€ miesięcznie(zaliczki na wodę i ścieki, prąd na klatce, ubezpieczenie, zarządzanie itp.), a jego wysokość zależna jest od ilości zamieszkujących osób.

Lokalizacja

Gartz/Oder to niewielkie, ale bardzo urokliwe miasteczko położone nad Odrą. Bliskość rzeki, możliwość uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa, mnogość ścieżek rowerowych i spacerowych (Oder-Niese-Radweg), park narodowy doliny Odry sprawiają, że miejscowość jest lubiana i atrakcyjna turystycznie. Na miejscu znajdziemy m.in. marinę, restauracje, urząd miejski, banki, praktykę lekarską, pogotowie, przedszkole, szkołę podstawową, sklepy. Do granicy z Polską w Rosówku jest tylko 13 km, do Gryfina 14, do centrum Szczecina zaledwie 30 km. Najbliższym większym miastem jest Schwedt/Oder oddalone o 19 km. Dogodny dojazd drogą krajową B2. Sam budynek znajduje się w centrum Gartz, z dala od ruchu kołowego.

Paszport energetyczny

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Znajduje się on w przygotowaniu.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3.570€ już z należnym 19% VAT.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Kredyty realizowane są w Niemieckich Bankach, a aktualne oprocentowanie oscyluje pomiędzy 2% a 4% w skali roku. Nie ma żadnych opłat ani prowizji za przygotowanie kredytu. Podstawą do zbadania zdolności kredytowej jest wysokość zarobków - dopuszczalne są dochody w Euro, ale również w złotówkach czy funtach. Zapraszamy do bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej u nas w biurze.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zamieszkując w Niemczech możecie Państwo uzyskać dodatek na dzieci tzw. Kindergeld - niezależnie od dochodów i na każde dziecko! Wynosi on obecnie 194€ na pierwsze i drugie dziecko, 200€ na trzecie i 225€ na każde kolejne.

Bardzo interesującym i atrakcyjnym dodatkiem jest Baukindergeld czyli dodatek dla kupujących swoją pierwszą nieruchomość w Niemczech. Może on wynieść nawet 1200€ rocznie przez okres 10 lat. Doskonały dodatek do raty na wymarzoną nieruchomość.

Pomożemy także w kompleksowym ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej. Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: