Mieszkanie z ogrodem, Grambow

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 02/2019/OMS

Mieszkanie z ogrodem, Grambow
Cena 33 000
Powierzchnia mieszkalna
32
Rodzaj domu
niski wielorodzinny
Ilość pokoi
2
Data dodania
13-03-2019
Miejscowość
Grambow
Piętro
0
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Jasne mieszkanie z ogrodem, Grambow

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na parterze 1-piętrowego budynku. Ładnie wykończone i wyposażone. Meble i wyposażenie pozostają w cenie! Wchodzimy do przedpokoju skąd mamy przejście do łazienki, sypialni i salonu z kuchnią. Salon z aneksem kuchennym ma około 15 m²- kuchnia w zabudowie; w części kuchennej na podłodze kafle, w części salonu panele; sufit z oświetleniem LED; wyjście do ogrodu. Sypialnia o powierzchni około 12 m². Łazienka ma 3 m² - cała w kaflach, dobrej jakości kabina prysznicowa i WC typu Geberit. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni gazowej na gaz płynny (2013 rok).

Ogród i komórka

Do mieszkania przypisany jest do wyłącznego użytkowania ogród o powierzchni około 90 m². Bardzo ładnie zagospodarowany, zadbany. W ogrodzie znajduje się staw, który pełni jednocześnie rolę zbiornika na wodę deszczową dla budynku. Dodatkowo do nieruchomości przynależna jest komórka lokatorska znajdująca się w przyległym budynku gospodarczym. Mieszkańcy mogą także korzystać ze wspólnego ogrodu oraz wózkowni.

Koszty

Utrzymanie mieszkania kosztuje miesięcznie 87€ (czynsz do wspólnoty - opłata za ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę, ubezpiecznie, prąd na klatce, zarządzanie itp.), prąd (około 40€), abonament RTV (17€).

Budynek

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Wybudowany około 1900 roku, wielokrotnie modernizowany. Ostatnia modernizacja w 2013 dotyczyła nowego przyłącza wodnego i kanalizacyjnego, nowego przyłącza energetycznego (zarówno do budynku, jak i do poszczególnych mieszkań), ogrzewania (nowa kotłownia z nowym piecem gazowym).

Lokalizacja

Grambow to niewielka miejscowość (około 1000 mieszkańców) położona zaledwie 6 km od przejścia granicznego w Lubieszynie (20 km do centrum Szczecina), 11 km od Löcknitz. W Löcknitz, do którego można dogodnie dojechać autobusem lub pociągiem (ze stacji w Grambow można także w około 15 min dojechać do Szczecina), znajdziemy wszystkie niezbędne instytucje jak urząd miejski, banki, sklepy, restauracje, niemiecko-polskie przedszkole, szkołę podstawową oraz gimnazjum, praktykę lekarską, pogotowie itp. Do Pasewalku, stolicy powiatu jest około 26 km. W okolicy Grambow znajdziemy także wiele ścieżek rowerowo-spacerowych, las oraz kąpielowe jeziora. Cicha i spokojna okolica.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego, znajduje się on w przygotowaniu.

Prowizja biura wynosi 2.390€ już z należnym 19% VAT.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
____________________________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Kredyty realizowane są w Niemieckich Bankach, a aktualne oprocentowanie oscyluje pomiędzy 2% a 4% w skali roku. Nie ma żadnych opłat ani prowizji za przygotowanie kredytu. Podstawą do zbadania zdolności kredytowej jest wysokość zarobków - dopuszczalne są dochody w Euro, ale również w złotówkach czy funtach. Zapraszamy do bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej u nas w biurze.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zamieszkując w Niemczech możecie Państwo uzyskać dodatek na dzieci tzw. Kindergeld - niezależnie od dochodów i na każde dziecko! Wynosi on obecnie 194€ na pierwsze i drugie dziecko, 200€ na trzecie i 225€ na każde kolejne.

Bardzo interesującym i atrakcyjnym dodatkiem jest Baukindergeld czyli dodatek dla kupujących swoją pierwszą nieruchomość w Niemczech. Może on wynieść nawet 1200€ rocznie przez okres 10 lat. Doskonały dodatek do raty na wymarzoną nieruchomość.

Pomożemy także w kompleksowym ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej. Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: