Połowa bliźniaka w Geesow

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 25/2018/ODS

Połowa bliźniaka w Geesow
Cena 50 000
Powierzchnia mieszkalna
98
Powierzchnia działki
1123
Rodzaj domu
Połowa bliźnika
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
4
Data dodania
20-12-2018
Miejscowość
Geesow
Rodzaj ogrzewania
Hybrydowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Połowa bliźniaka w Geesow

Dom z potencjałem! Powierzchnia mieszkalna to około 98 m². Na parterze znajdziemy 2 pokoje, kuchnię, Werandę i niewielką łazienkę z prysznicem i WC. Na poddaszu z kolei 2 sypialnie, większą łązienkę z wanną oraz obszerny przedpokój. Standard w środku podstawowy, do remontu, ale substancja budynku jest w bardzo dobrym stanie. Dom z zewnątrz ma zrobiony dach i elewację z ociepleniem oraz okna (częściowo z roletami).

Piwnica i ogrzewanie

Dom jest w całości podpiwniczony. Pomieszczenia są dość wysokie i suche. Oprócz pomieszczeń typowo piwnicznych umiejscowiono tam ogrzewanie - piec hybrydowy na olej opałowy i drewno. Bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Garaże i zabudowania gospodarcze

Niewątpliwym atutem nieruchomości są dodatkowe zabudowania. Na działce znajdziemy 3 połączone garaże oraz szereg zabudowań gospodarczych, w róznycm stanie technicznym, ale wszystkie od wykorzystania. Przy budynku głównym znajduje się także domek gościnny/wakacyjny o powierzchni około 50 m² składający się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. W pełni do zamieszkania tylko po odświeżeniu. Domek może być wykorzystywany całorocznie.

Działka

Nieruchomość ma 1123 m², a działka podzielona jest na dwie części - pierwszy ogród wraz z dojazdem znajduje się przed domem, od strony ulicy. Druga część, bardziej osłonięta, znajduje się za garażami. Działka jest zadbana.

Paszport energetyczny

Dla budynku wystawiono paszport energetyczny. Paszport ze względu na zapotrzebowanie energii. Zapotrzebowanie wynosi 255,2 kWh (m²a). Klasa energetyczna H.

Lokalizacja

Gessow to niewielka, spokojna i malowniczo położona wioska. Oddalona od przejścia graniczego w Rosówku o 6 km, od Gryfina 8 km i od Gartz/Oder 6 km. Wioska leży w granicach parku narodowego, w okolicy wiele ścieżek spacerowych i rowerowych. Dom oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od zabytkowego młyna. Niedaleko las i malownicza rzeczka. Około 3 km do Odry oraz portu i przystani w Mescherin. Wszystkie niezbędne do życia sklepy i instytucje można znaaleźć w pobliskim Gartz - przedszkole, szkoła, netto, norma, banki, urząd gminy, pogotowie, praktyka lekarska itp.

Prowizja biura wynosi 7,14% już z należnym 19% VAT.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
_________________________________________________
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 3% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, jak również w Polsce czy innych krajach (np. Wielka Brytania czy Norwegia). Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu  nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

MAP: