Wolnostojący dom w Schönow

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 23/2018/ODS

Wolnostojący dom w Schönow
Nowa Cena !!!
Cena 119 000
Powierzchnia mieszkalna
194
Powierzchnia działki
2340
Rodzaj domu
jednorodzinny, wolnostojący
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
7
Data dodania
14-10-2018
Miejscowość
Schönow
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

PLIKI DO POBRANIA

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Duży, wolnostojący dom w Schönow, nowa cena!!

Dom typu Bungalow, parter plus użytkowa piwnica. 220 m² powierzchni użytkowej, z czego 194 m² powierzchni mieszkalnej. Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym zarówno z zewnątrz, jak w z wewnątrz. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą z kotłowni olejowej. Okna PCV. Woda i ścieki miejskie. Instalacja elektryczna nowa.

Piwnica
Znajdują się tutaj dwa duże pokoje (25m² i 12 m²), garaż użytkowany jako biuro (21 m²), łazienka (11 m²) wykorzystywana jako pralnia oraz korytarz (14 m²) i magazyn (8,5 m²), który można przerobić na pokój. Wszystkie pomieszczenia są jasne i wysokie.

Parter
Znajdziemy tutaj 3 pokoje (22 m², 16 m² oraz 22 m²), kuchnię (15 m²), łazienkę (5 m²) oraz korytarz (5 m²) i zejście na poziom piwnicy (schody betonowe). Uroku dodaje także taras, z którego wchodzi się do domu.

Działka

Nieruchomość składa się z kilku działek, a całkowita powierzchnia wynosi 2340 m².
Ogród jest bardzo zadbany i ładnie zaaranżowany. Idealnie nadaje się do dodatkowych nasadzeń np. drzewek owocowych. Oprócz wielkości niewątpliwym plusem działki jest jej położenie na skraju lasu. Dodaje uroku i intymnej atmosfery. Na działce znajdują się także zabudowania gospodarcze. Idealne na sprzęty ogrodowe, rowery itp.

Lokalizacja

Schönow to niewielka, ale bardzo malownicza miejscowość położona wśród lasów. Znajdziemy tu także jezioro, piękny zamek, stadninę koni oraz zabytkowy kościół. Spokojna okolica, idealna dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Miejscowość jest bardzo zadbana, prężnie działa także lokalne stowarzyszenie i drużyna piłkarska. Jest też dobrze skomunikowana - dworzec kolejowy i połączenie Szczecin-Berlin. Samochodem do granicy w Kołbaskowie lub Rosówku dojedziemy w około 30 min (około 30 km), do autostrady A11 (Berlin-Szczecin) jest około 20 km, do centrum Szczecina dojedziemy w około 50 min, a do Berlina w około 1 h i 40 min.

Prowizja biura wynosi 5,95% już z należnym 19% VAT

Paszpot energetyczny dla nieruchomości został zamówiony.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.
Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI