Niewielki dom w Gartz

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 22/2018/ODS

Niewielki dom w Gartz
Nowość!
Cena 25 000
Powierzchnia mieszkalna
54
Powierzchnia działki
272
Rodzaj domu
jednorodzinny, wolnostojący
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
3
Data dodania
26-09-2018
Miejscowość
Gartz
Rodzaj ogrzewania
Piece kaflowe

PLIKI DO POBRANIA

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Niewielki, ale pięknie położony dom w Gartz

Prezentujemy Państwu niewielki dom jednorodzinny położony w malowniczym miasteczku Gartz. Dom składa się w 3 pokoi, kuchni i przedsionka. Całość ma około 54 m². Nie ma łazienki, toaleta znajduje się na zewnątrz budynku. Ciepła woda w kuchni pochodzi z podgrzewacza na węgiel i drewno. Prąd podłączony i działa, ale instalacja pochodzi z czasów DDR. Okna częściowo PCV, częściowo stare drewniane. Dach konstrukcji dwuspadowej, dachówka cementowa. Do zagospodarowania niewielkie poddasze. Generalnie nieruchomość wymaga gruntownego remontu, ale posiada spory potencjał, zwłaszcza przy stosunkowo niskiej cenie.

Zabudowania gospodarcze

Do domu przylegają zabudowania gospodarcze, w których znajdują się mały warsztat oraz dodatkowe pomieszczenia. Z powodzeniem można przerobić je na pomieszczenia mieszkalne zwiększając przy tym powierzchnię domu.

Działka

Dom stoi na stosunkowo niedużej działce o powierzchni 273 m², ale to wielkości normale w tej okolicy, która przed wojną była gęsto zabudowana kamienicami. Działka jest podzielona niewielkim murem na dwie części - jedna bezpośrednio przy domu i zbudowaniach i druga od strony ulicy. Można ją oczywiście inaczej zaaranżować i zrobić wjazd na posesję lub wybudować garaż.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów od Odry - wystarczy zejść sąsiednią ulicą. W Gartz znajdują się m.in. przedszkole, szkoła, sklepy, banki, urząd miejski, dwie praktyki lekarskie oraz pogotowie. To miasteczko położone nad Odrą, z deptakiem, przystanią jachtową i wieloma ścieżkami spacerowo-rowerowymi. Doskonałe miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i pięknych okoliczności przyrody. Jest dobrze komunikacyjnie usytuowane - niedaleko jest nie tylko do Szczecina i Gryfina, ale także do Schwedt. Okolica idealna dla osób szukających kontaktu z przyrodą, chcących uciec od zgiełku miasta, ale jednocześnie chcących mieszkać blisko Szczecina aby móc dojeżdżać do pracy, na uczelnię czy też mieć w zasięgu ręki bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową. W okolicy wiele malowniczych ścieżek spacerowych i rowerowych w tym malownicza Oder-Neise-Radeweg ze swoim szczególnie pięknym kawałkiem pomiędzy Mescherin a Schwedt. Wędkarze bez wątpienia docenią okoliczne jeziora oraz Odrę i jej odnogi, a amatorzy sportów wodnych czy np. kajakarstwa dorzecze Odry, mnogość kanałów i dróg wodnych.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego ze względu na wymagany kapitalny remont.

Prowizja biura 2.380Euro już z 19% VAT.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. +48 606 71 88 76
tel. +49 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI