Dom z 6 mieszkaniami

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 20/2018/ODS

Dom z 6 mieszkaniami
Nowość!
Cena 115 000
Powierzchnia mieszkalna
357
Powierzchnia działki
2846
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pięter
2
Ilość pokoi
15
Data dodania
28-08-2018
Miejscowość
Grambow
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Niski, wielorodzinny z 6 mieszkaniami

Dom wielorodzinny o powierzchni 357 m². Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, 4 z 6 mieszkań kompletnie wyremontowane. Budynek z około 1900 roku - nowy dach; odnowiona fasada (za wyjątkiem bocznych ścian); okna PCV; ogrzewanie i ciepła woda użytkowa ze wspólnej kotłowni olejowej; izolacja pionowa budynku; odnowiona klatka schodowa; nowe przyłącze elektryczne, wodne i kanalizacyjne.

Parter - 2-pokoje, 54,8 m²; 2-pokoje 50,8 m²; 3-pokoje, 71 m²

Piętro - 2-pokoje, 57,3 m²; 3-pokoje, 61,1 m²; 3-pokoje, 62 m²

Wynajem

Obecnie dochód miesięczny „na rękę” wynosi 900€. Wynajętych jest 4 z 6 mieszkań. Dwa wolne mieszkania są świeżo po remoncie i nie zdążyły zostać wynajęte. Dodatkowy możliwy do uzyskania dochód z tych mieszkań to około 500€. Istnieje także możliwość podniesienia dotychczasowych czynszów w dwóch pozostałych, zmodernizowanych mieszkaniach o około 10-20%. Codzienną obsługą mieszkań zajmuje się zarządca. Właściciel nie musi zajmować się osobiście nieruchomością!

Działka

Cała działka ma 2846 m². Oprócz domu znajdziemy na niej zabudowania gospodarcze, w których mieszkańcy mają swoje pomieszczenia, komórki lokatorskie oraz kotłownia olejowa wraz ze zbiornikami na olej. Dom znajduje się w drugiej linii zabudowy. Pomiędzy nim a drogą znajduje się sporych rozmiarów ogród użytkowany wspólnie przez wszystkich mieszkańców. Istnieje możliwość wykorzystania tej części ogrodu w celach budowlanych.

Lokalizacja

Grambow to doskonała lokalizacja. Miejscowość leży zaledwie 6 km od przejścia granicznego w Lubieszynie. Do Autostrady A11 (Szczecin-Berlin) jest zaledwie 15 km, a do Löcknitz, sporego miasteczka, w którym znajdziemy przedszkole, szkołę podstawową i gimnazjum, banki, sklepy, siedzibę gminy, praktykę lekarską czy pogotowie, tylko 10 km. W Grambow jest dworzec kolejowy, dający możliwość szybkiego dojazdu do Szczecina czy też np. Pasewalku lub dalej do Berlina.

Prowizja biura wynosi 5,95% już z należnym 19% VAT

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI