Połowa domu w Woltersdorf

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 19/2018/ODS

Połowa domu w Woltersdorf
Cena 30 000
Powierzchnia mieszkalna
120
Powierzchnia działki
850
Rodzaj domu
Połowa domu
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
6
Data dodania
27-08-2018
Miejscowość
Woltersdorf
Rodzaj ogrzewania
Piece kaflowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Połowa domu w Woltersdorf, niedaleko Casekow

Przedmiotem oferty jest połowa domu wraz z zabudowaniami gospodarczymi oraz działką o powierzchni około 850 m². Nieruchomość ma około 120 m² na parterze i znajdziemy tam 2 mieszkania. Dodatkowo do adaptacji jest poddasze - po podłodze także 120 m². 1 mieszkanie jest zamieszkałe - okna drewniane starego typu, woda miejska, szambo, instalacja elektryczna z czasów DDR, ogrzewanie piecami kaflowymi, do remontu kapitalnego. Drugie mieszkanie stoi niezamieszkałe, do remontu kapitalnego.

Zabudowania gospodarcze oraz ogród

Do nieruchomości należą także zabudowania gospodarcze - połowa stodoły o powierzchni około 100 m². Każda z części domu posiada osobny wjazd. Podwórze można rozdzielić. Dostępny jest ogród przed domem oraz za zabudowaniami gospodarczymi. Wymaga zagospodarowania.

Lokalizacja

Woltersdorf to miejscowość położona niedaleko Casekow - 4 km. Do granicy w Rosówku jest około 27 km, a do granicy w Kołbaskowie (autostrada A11) około 31 km. Najważniejsze instytucje i sklepy znajdziemy w Casekow - przedszkole, szkoła, sklep, bank oraz w Gartz (15 km) - przedszkole, szkoła, banki, sklepy, siedziba gminy, pogotowie, praktyka lekarska.

Prowizja biura wynosi 2.380€ już z należnym 19% VAT

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI