Duży dom w Woltersdorf, dwa mieszkania

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 19/2018/ODS

Duży dom w Woltersdorf, dwa mieszkania
Nowość!
Cena 35 000
Powierzchnia mieszkalna
120
Powierzchnia działki
800
Rodzaj domu
Wolnostojący, wielorodzinny
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
6
Data dodania
22-08-2019
Miejscowość
Woltersdorf
Rodzaj ogrzewania
Kominek

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Woltersdorf, niedaleko Casekow, połowa dużego domu, 2 mieszkania

Przedmiotem oferty jest połowa domu składająca się z dwóch mieszkań, każde z osobnym wejściem. Powierzchnia mieszkalna obydwu mieszkań to 120 m² plus poddasze do adaptacji (po podłodze także 120 m²). Mieszkania są do remontu kapitalnego. 

1 mieszkanie - do remontu, okna drewniane starego typu, woda miejska, szambo, instalacja elektryczna z czasów DDR, ogrzewanie piecami kaflowymi.

2 mieszkanie - stan do remontu kapitalnego.

Obie części domu mają osobne wjazdy, można zatem bez problemów oddzielić się od sąsiadów. Do dyspozycji pozostaje około 800-900 m² działki. Nieruchomość ma obecnie wspólną księgę wieczystą, należy dokonać podziału. Koszty podziału oraz dokładna wielkość wydzielonej działki do omówienia ze sprzedającym. Kupujący nabywa także połowę stodoły. 

Idealna nieruchomość dla wielopokoleniowej rodziny, dwóch rodzin lub pod inwestycję.

Lokalizacja

Woltersdorf to miejscowość położona niedaleko Casekow - 4 km. Do granicy w Rosówku jest około 27 km, a do granicy w Kołbaskowie (autostrada A11) około 31 km. Najważniejsze instytucje i sklepy znajdziemy w Casekow - przedszkole, szkoła, sklep, bank oraz w Gartz (15 km) - przedszkole, szkoła, banki, sklepy, siedziba gminy, pogotowie, praktyka lekarska.

Prowizja biura wynosi 3.570€ już z należnym 19% VAT

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Paszport znajduje się w przygotowaniu.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI