Duży dom w Woltersdorf, dwa mieszkania

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 19/2018/ODS

Duży dom w Woltersdorf, dwa mieszkania
Cena 70 000
Powierzchnia mieszkalna
290
Powierzchnia działki
2262
Rodzaj domu
Wolnostojący, wielorodzinny
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
10
Data dodania
04-03-2019
Miejscowość
Woltersdorf
Rodzaj ogrzewania
Kominek

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Duży, dwurodzinny dom w Woltersdorf, niedaleko Casekow

Przedmiotem oferty jest dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi oraz działką o powierzchni około 2262 m². Nieruchomość ma około 240 m² na parterze i znajdziemy tam 3 mieszkania. Dodatkowo do adaptacji jest poddasze - po podłodze także 120 m² plus w drugiej części domu antresola.

1 mieszkanie - do remontu, okna drewniane starego typu, woda miejska, szambo, instalacja elektryczna z czasów DDR, ogrzewanie piecami kaflowymi.

2 mieszkanie - stan do remontu kapitalnego.

3 mieszkanie - parter około 120 m² plus antresola około 50 m². Ta część domu została częściowo wyremontowana - wykonano najtrudniejsze i najbardziej kosztowne prace konstrukcyjne i instalacyjne. Na paretrze wstawiono okna PCV, rozprowadzono ogrzewanie (kominek z płaszczem wodnym), rozprowadzono nową instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną, ciepła woda użytkowa pochodzi z bojlera i podgrzewacza elektrycznego. Na parterze znajdują się słoneczny salon z kominkiem, obszerny i jasny hol (otwarty do dachu-kalenicy), 2 łazienki (jedna główna z wanną oraz druga przy wejściu), pralnia, sypialnia i garderoba. Na poddaszu przygotowano antrresolę o powierzchni około 50 m². Poddasze wymaga wykńczenia, ale wstawiono już okna połaciowe, wzmocniono konstrukcję, ocieplono dach i częsciowo przygotowano zabudowę GK, częściowo gotowe są podłogi.

Idealna nieruchomość dla wielopokoleniowej rodziny, dwóch rodzin lub pod inwestycję.

Zabudowania gospodarcze oraz ogród

Do nieruchomości należą także zabudowania gospodarcze - połowa stodoły o powierzchni około 200 m². Każda z części domu posiada osobny wjazd. Podwórze można rozdzielić. Dostępny jest ogród przed domem oraz za zabudowaniami gospodarczymi. Wymaga zagospodarowania.

Lokalizacja

Woltersdorf to miejscowość położona niedaleko Casekow - 4 km. Do granicy w Rosówku jest około 27 km, a do granicy w Kołbaskowie (autostrada A11) około 31 km. Najważniejsze instytucje i sklepy znajdziemy w Casekow - przedszkole, szkoła, sklep, bank oraz w Gartz (15 km) - przedszkole, szkoła, banki, sklepy, siedziba gminy, pogotowie, praktyka lekarska.

Prowizja biura wynosi 5,95% już z należnym 19% VAT

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Paszport znajduje się w przygotowaniu.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI