Dwa połączone mieszkania, 78 m²

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 14/2018/OMS

Dwa połączone mieszkania, 78 m²
Cena 46 000
Powierzchnia mieszkalna
78
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pokoi
3
Data dodania
20-07-2018
Miejscowość
Grambow
Piętro
1
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Połączone mieszkania w Grambow, 78 m²

Dwa, połączone, bardzo ładnie wykończone mieszkania w Grambow. Mieszkania znajdują się na 1 piętrze, w 1-piętrowym budynku wielomieszkaniowym. Całość jest bardzo przestronna, wygodna i jasna. Mieszkanie ma dwie łazienki - jedną dużą, po generalnym remoncie, z wanną i drugą trochę mniejszą z prysznicem; sypialnię; dwa duże pokoje, z czego w jednym znajduje się aneks kuchenny. Bardzo duży przedpokój. Do tego dwie szafy w zabudowie z drzwiami przesuwnymi - jedna w salonie, druga w przedpokoju. Instalacja elektryczna nowa, wodna i kanalizacyjna nowa. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa ze wspólnej kotłowni gazowej (kotłownia nowa z 2013 roku).

Ogród i parking

Miejsca parkingowe ogólnodostępne, przed budynkiem. Do wykorzystania wspólny ogród o powierzchni około 200 m². Dodatkowo komórka lokatorska. Wspólna wózkownia dla wszystkich lokatorów.

Lokalizacja

Grambow to nieduża miejscowość położona zaledwie 6 km od granicy w Lubieszynie - 20 km do centrum Szczecina. Niedaleko stąd także do Löcknitz (11 km), w którym znajdują się niemiecko-polskie przedszkole, szkoła podstawowa oraz gimnazjum, jak również urząd gminy, centrum handlowe, banki, praktyka lekarska i pogotowie.

Prowizja biura wynosi 3.570€ już z należnym 19% VAT

Paszport energetyczny dla nieruchomości został zamówiony.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI