Kamienica i sklep w Fürstenwerder

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 18/2018/ODS

Kamienica i sklep w Fürstenwerder
Cena 280 000
Powierzchnia mieszkalna
455
Powierzchnia działki
1453
Rodzaj domu
Kamienica, wielorodzinny
Ilość pięter
2
Ilość pokoi
5
Data dodania
11-07-2018
Miejscowość
Fürstenwerder
Rodzaj ogrzewania
Ekologiczne

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Kamienica w Fürstenwerder

Doskonała oferta inwestycyjna - dom z 3 mieszkaniami, 2 sklepami, garażem oraz domkiem dla gości. Wszystko po generalnym remoncie! Nowy dach, lukarny, okna, nowe instalacje elektryczna, wodna, kanalizacyjna, nowe ogrzewanie. Całość w bardzo wysokim standardzie. Powierzchnia mieszkalna domu to około 455 m² plus około 50 m² domek gościnny.

Mieszkanie na poddaszu - powierzchnia po podłodze to około 140 m². Dwie sypialnie, dwie antresole (jedna może służyć za dodatkową sypialnię, druga to magazynek), bardzo duża łazienka, garderoba oraz ogromny salon otwarty na kuchnię. Mieszkanie jest bardzo widne, przestronne, a dodatkowo przestrzeni dodaje otwarcie aż do samej kalenicy. Komfortowo wykończone - łazienka w wysokim standardzie, kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD. Piękny widok na jezioro.

1 piętro - tutaj przygotowano dwa mieszkania, jedno 1-pokojowe (plus kuchnia, przedpokój i łazienka), około 50 m² oraz jedno 2-pokojowe (plus kuchnia, przedpokój i łazienka), około 70 m². Również zostały wyremontowane w wysokim standardzie.

Parter - tutaj znajduje się sklep spożywczy (sala sprzedażowa plus magazyny mają około 140 m²), który jest wynajęty i generuje dochody. Sklep jest również wyremontowany. Zamontowano nowe urządzenia grzewczo-klimatyzacyjne oraz nowe lady chłodnicze.

Garaż - pełnowymiarowy garaż z automatyczną bramą i wjazdem od strony ulicy.

Drugi sklep - przygotowano także pomieszczenie pod drugi sklep, ewentualnie gastronomię. Wejście zarówno od strony ulicy jak i ogrodu. Dwa pomieszczenia plus zaplecze socjalne. Całość około 35 m²

Domek gościnny - na ogrodzie znajduje się komfortowo urządzony domek gościnny o powierzchni około 50 m². Składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni. Jest też osobno ogrodzony co daje duże poczucie intymności.

Ogrzewanie - niewątpliwym atutem nieruchomości jest hybrydowy system grzewczy. Budynek jest podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej i miesięczny koszt ogrzewania całej nieruchomości to zaledwie 170€. Dodatkowo, awaryjnie w piwnicy znajduje się piec na olej opałowy.

Działka nad jeziorem - nieruchomość jest pięknie położona, a działka posiada dwa poziomy. Kończy się zaledwie kilka metrów od brzegu jeziora. Na niższym ogrodzie znajduje się sad owocowy. Na ogród prowadzi utwardzona droga, a wjazd przez bramę sterowaną na pilota.

Instalacja solarna - dach od strony południowej pokryty jest panelami fotowoltaicznymi. Roczny przychód ze sprzedaży prądu wynosi około 12.000€

Lokalizacja - Fürstenwerder to niewielka, wypoczynkowa miejscowość położona około 24 km od Prenzlau i 77 km od centrum Szczecina. Malownicza okolica, pełna zieleni i jezior. Dobry dojazd i komunikacja autobusowa, a jednocześnie cisza i spokój.

Prowizja biura wynosi 5,95% już z należnym VAT.

Paszpot energetyczny dla nieruchomości został zamówiony.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI