Kamienica z 9 mieszkaniami w Angermünde

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 17/2018/ODS

Kamienica z 9 mieszkaniami w Angermünde
Cena 150 000
Powierzchnia mieszkalna
392
Powierzchnia działki
723
Rodzaj domu
Kamienica
Ilość pięter
2
Ilość pokoi
14
Data dodania
11-07-2018
Miejscowość
Angermünde
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Kamienica z 9 mieszkaniami w Angermünde

Wyjątkowa oferta domu wielorodzinnego w centrum Angermünde, w obrębie starego miasta. Dom ma powierzchnię około 392 m² i jest po generalnym remoncie, w stanie deweloperskim. Wymaga wykończenia. Najważniejsze i najdroższe inwestycje zostały poniesione - nowy, podniesiony dach z lukarnami; nowe okna PCV od strony ogrodu, drewniane od strony ulicy; nowe przyłącze wodne, kanalizacyjne, elektryczne; nowa instalacja elektryczna z podziałem na poszczególne mieszkania; przyłącze gazowe z podziałem na mieszkania i osobnymi licznikami (w mieszkaniach są już zamontowane indywidualne piece gazowe); nowa, stalowa, zewnętrzna klatka schodowa od strony ogrodu;

Jedno mieszkanie, na parterze jest całkowicie wykończone i wyposażone. W standardzie normalnym. Większość wyposażenia widocznego na zdjęciach pozostaje. Reszta mieszkań jest w różnym stadium zaawansowania - część ma gotowe łazienki, konstrukcje i płyty kartonowo-gipsowe. Dwa pomieszczenia wymagają ponownego położenia płyt GK ponieważ dach był wadliwy (obecnie uszkodzenia są już naprawione).

Remont i przebudowa zostały przeprowadzone w oparciu pozwolenie na budowę, które zostanie przekazane kupującemu. Budynek znajduje się pod częściową ochroną konserwatora zabytków (obszar starego miasta) i sugestie konserwatora zostały wzięte pod uwagę. Z pozostałych obecnie zaleceń należy uzgodnić kolor i rodzaj tynku przy naprawie elewacji frontowej oraz elewacja od strony podwórka musi być odnowiona pozostała stara cegła, a tam gdzie są nowe tynki muszą zostać położone płytki klinkierowe.

Parter - znajdują się tutaj 4 mieszkania, z czego dwa mają wejścia z bramy od strony frontowej, a dwa od ogrodu. Mieszkania mają wielość - 33,17 m², 34,80 m², 53,50 m² oraz 47,73 m².

Piętro - mamy tutaj 3 mieszkania z wejściami z klatki schodowej. Mieszkania o powierzchni 53,50 m², 43,42 m² oraz 48,25 m².

Poddasze - zaplanowano 2 mieszkania, obecnie wstępnie przygotowano tę część na jedno duże mieszkanie z dwoma tarasami. Planowano 43,47 m² oraz 34,27 m².

Działka i ogród

Kamienica stoi na działce o powierzchni 723 m². Od frontu jest tylko możliwość wejścia, od ogrodu mamy możliwość dojazdu. Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na działce jest wystarczająco miejsca na niewielki ogród dla mieszkańców.

Lokalizacja

Kamienica znajduje się absolutnie doskonałej lokalizacji. Centrum Angermünde - kilka minut spacerem na rynek, gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne instytucje (urząd, banki) oraz sklepy. W odległości około 1 km od domu mieści się dworzec kolejowy z regularnymi połączeniami do Berlina i Szczecina. W Angermünde, w którym mieszka około 14.000 mieszkańców, znajdują się także przedszkola, szkoły podstawowe, zawodowe i gimnazja. Do centrum Szczecina jest około 70 km (1h jazdy).

Prowizja biura wynosi 5,95% już z należnym VAT.

Paszpot energetyczny dla nieruchomości został zamówiony.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI