Dom w Gartz

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 15/2018/ODS

Dom w Gartz
Nowość!
Cena 160 000
Powierzchnia mieszkalna
176
Powierzchnia działki
700
Rodzaj domu
jednorodzinny, wolnostojący
Ilość pięter
2
Ilość pokoi
5
Data dodania
09-07-2018
Miejscowość
Gartz
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Duży dom w Gartz

Duży, 3 kondygnacyjny dom jednorodzinny w Gartz. Nieruchomość ma około 247 m² powierzchni użytkowej, z czego około 176 m² mieszkalnej. Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Został wybudowany w 1983 roku i od tego czasu był wielokrotnie modernizowany. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z kotłowni olejowej (koszty to około 200€ miesięcznie). Okna drewniane - tylko okno tarasowe, przesuwne PCV. Woda i ścieki miejskie.

Parter - tutaj znajdziemy główne wejście do domu oraz wjazd do garażu na dwa auta. Po wejściu znajdujemy się w dużym przedsionku (15 m²), w którym są także schody na wyższą kondygnację. Z przedsionka wejdziemy do pokoju gościnnego (10 m²) oraz do pomieszczeń gospodarczych. Pierwszym z nich jest obszerny gabinet weterynaryjny (22 m²), za którym znajdują się pomieszczenia gospodarcze (20 m²) kotłownia (15 m²) oraz garaż (35 m²). Ze względu na usytuowanie domu na górce poziom parteru jest w zasadzie od strony ogrodu poziomem piwnicy.

Piętro - od strony ogrodu jest to de facto parter. Na tej kondygnacji znajdziemy piękny, duży salon z kominkiem i wyjściem na ogród i taras - salon 35 m². Dodatkowo mamy tutaj pokój do pracy (20 m²), kuchnię (20 m²) oraz łazienkę (5 m²).

Poddasze - znajdują się tutaj 2 pokoje ( 23 m² i 19 m²) i łazienka (7 m²). Z większego pokoju mamy także wyjście na bardzo duży taras o powierzchni 32 m².

Ogród

Dom i ogród znajdują się na działce o powierzchni 700 m². Ogród jest kameralny, ale urządzony z pietyzmem. Zimą i wczesną wiosną widać stąd Odrę. Taras ma możliwość zasłonięcia markizą przeciwsłoneczną. Urokliwa jest także drewniana altanka. Bardzo ładna jest także druga część ogrodu, od strony ulicy. Trawa i nasadzenia stwarzają unikalny klimat, a działka lekko opada.

Lokalizacja

Dom stoi w spokojnej, bocznej uliczce. Na jej przedłużeniu znajduje się niezwykle malownicza droga rowerowa Oder-Neise Radweg biegnąca w tym miejscu nasypem nad Odrą aż do Schwedt. W Gartz znajdują się m.in. przedszkole, szkoła, sklepy, banki, urząd miejski, dwie praktyki lekarskie oraz pogotowie. To miasteczko położone nad Odrą, z deptakiem, przystanią jachtową i wieloma ścieżkami spacerowo-rowerowymi. Doskonałe miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i pięknych okoliczności przyrody. Jest dobrze komunikacyjnie usytuowane - niedaleko jest nie tylko do Szczecina i Gryfina, ale także do Schwedt. Okolica idealna dla osób szukających kontaktu z przyrodą, chcących uciec od zgiełku miasta, ale jednocześnie chcących mieszkać blisko Szczecina aby móc dojeżdżać do pracy, na uczelnię czy też mieć w zasięgu ręki bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową. W okolicy wiele malowniczych ścieżek spacerowych i rowerowych w tym malownicza Oder-Neise-Radeweg ze swoim szczególnie pięknym kawałkiem pomiędzy Mescherin a Schwedt. Wędkarze bez wątpienia docenią okoliczne jeziora oraz Odrę i jej odnogi, a amatorzy sportów wodnych czy np. kajakarstwa dorzecze Odry, mnogość kanałów i dróg wodnych.

Prowizja biura wynosi 5,95% już z należnym VAT.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on być wystawiony na życzenie kupującego.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI