Hala w Passow

« powrót

Nieruchomości inwestycyjne sprzedaż

ID OFERTY 03/2018/OOS

Hala w Passow
Cena 115 000
Powierzchnia działki
4000
Powierzchnia użytkowa
1345
Data dodania
09-07-2018
Miejscowość
Passow
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Hale w Passow

Prezentujemy Państwu znajdujące się w miejscowości Passow hale wraz z pomieszczeniami biurowymi. Obecnie prowadzona jest tam działalność sprzedaży napojów, ale nieruchomość nadaje się także na inne rodzaje działalności. Pomieszczenia biurowe mogą także z powodzeniem pełnić rolę dużego, 5-pokojowego mieszkania.

Hala - powierzchnia 1200 m², z czego około 1/4 zaadaptowana jest na cele sprzedażowe - ogrzewanie, woda, ścieki, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie socjalne, toaleta. Reszta jest nieogrzewana. Wysokość pomieszczeń 3,9 m. Dwa wjazdy, bramy podnoszone, wysokość wjazdu 3,5 m. Prąd - siła. Pełne oświetlenie.

Biuro - powierzchnia 145 m², 4 pokoje (od 16 m² do 21 m²), duża kuchnia z jadalnią (21 m²) oraz toalety (męska i damska) i duży korytarz. Ogrzewanie gazowe. Okna i drzwi wejściowe PCV. Rolety antywłamaniowe. Sufity podwieszane.

Stan techniczny - ogólny stan techniczny bardzo dobry. Ostatnie modernizacje zostały przeprowadzone w 2010 roku. Nieruchomość została wybudowana w latach 1986-1994). Wszystkie media na miejscu - woda miejska, kanalizacja miejska, gaz sieciowy, prąd wraz siłą, telefon i Internet.

Działka

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 4000 m². Większość jest wybetonowana i przystosowana do parkowania i przejazdu ciężkich samochodów dostawczych. Przy biurach i części sprzedażowej duży parking dla pracowników i klientów. Część magazynowa ma także duży parkin/plac manewrowy, oddzielony metalowym ogrodzeniem co pozwala np. na składowanie towaru bezpośrednio na placu. Z drugiej strony budynku jest jeszcze spory teren zielony, do którego prowadzi osobny wjazd przez metalową bramę.

Lokalizacja

Passow to miasteczko z około 1200 mieszkańcami, oddalone około 10 km od Schwedt/Oder, 20 km od Angermünde, 25 od Prenzlau i 15 km od autostrady A11 (Szczecin-Berlin). Dogodne położenie, dojazd drogami asfaltowymi.

Prowizja biura wynosi 5,95% już z należnym VAT.

Paszport energetyczny dla nieruchomości został zamówiony.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI