Kameralny dom w Hohenreinkendorf

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 13/2018/ODS

Kameralny dom w Hohenreinkendorf
Nowa Cena !!!
Cena 50 000
Powierzchnia mieszkalna
66
Powierzchnia działki
1409
Rodzaj domu
Bliźniak
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
2
Data dodania
30-06-2018
Miejscowość
Hohenreinkendorf
Rodzaj ogrzewania
Kominek

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Nowa cena!!

Kameralny, komfortowy dom w Hohenreinkendorf

Bardzo ładny, całkowicie wyremontowany wewnątrz niewielki dom, połowa bliźniaka. Domek ma około 66 m² powierzchni użytkowej, na którą składają się: dwa przedpokoje (każdy po 3 m²), łazienka (7 m²), kuchnia (11 m²) otwarta na salon (20 m²), garderoba (5 m²), pomieszczenie gospodarcze (5 m²) oraz sypialnia na antresoli (12 m²). Całość jest bardzo pomysłowo zagarażowana. Parter za wyjątkiem łazienki i przedpokojów to praktycznie otwarta przestrzeń dzięki czemu uzyskano wrażenie większej przestrzeni. Efekt wzmacnia rezygnacja z poddasza i otworzenie domu do kalenicy. Dom jest dzięki temu także bardzo jasny. W cenie pozostaje kuchnia w zabudowie, ale bez sprzętu AGD.

Ogrzewanie pochodzi z urokliwego pieca kaflowego, który ogrzewa także łazienkę. Ciepła woda użytkowa pochodzi natomiast z bojlera i podgrzewacza elektrycznego. Okna PCV. Ściana szczytowa budynku została docieplona. Woda sieciowa. Szambo.

Ogród i zabudowania gospodarcze

Dom znajduje się na bardzo ładnej, dużej (1409 m²) działce. Dodatkowo znajdują się na niej garaż i stodoła. Garaż jest stosunkowo niedawno wybudowany, w bardzo dobrym stanie, z automatycznie podnoszoną bramą wjazdową. Na poddaszu garażu znajdziemy także bardzo ciekawie zaaranżowaną przestrzeń mieszkalną idealnie nadającą się na pokój gościnny lub osobne, niewielkie mieszkanie. Niewątpliwym atutem jest także stodoła. Na parterze podzielona jest na kilka osobnych pomieszczeń gospodarczych a poddasze idealnie nadaje się do przerobienia na cele mieszkalne. Stropy w stodole są częściowo drewniane, a częściowo stalowo-ceglane.

Lokalizacja

Hohenreinkendorf leży zaledwie 13 km od przejścia granicznego w Rosówku i około 12 km od centrum Gryfina. Miejscowość bardzo dobrze skomunikowana - z pobliskiego Tantow kursują regularnie pociągi do Szczecina oraz do Angermünde. Na miejscu jest przedszkole natomiast w Gartz (ok. 5 km) znajduje się drugie przedszkole, szkoła podstawowa, urząd gminy, sklepy, banki.

Prowizja biura wynosi 3.570,00 € z VAT.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on zostać wystawiony na ewentualne życzenie klienta.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI