3-pokoje w Kleinow

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 13/2018/OMS

3-pokoje w Kleinow
Nowość!
Cena 25 000
Powierzchnia mieszkalna
65
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pokoi
3
Data dodania
18-06-2018
Miejscowość
Kleinow
Piętro
1
Rodzaj ogrzewania
Kominek

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

3-pokoje w Kleinow

Bardzo ładne, jasne, rozkładowe mieszkanie w powierzchni 65 m². Znajduje się na pierwszym piętrze w niewielkim, czterorodzinnym domu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, odnowione pieczołowicie i nowocześnie wyposażone. Instalacje zostały wymienione - nowa elektryka, instalacja wodna i kanalizacyjna. Mieszkanie zostało ocieplone od wewnątrz. Ogrzewanie kominkowe i dodatkowo (np. łazienka) elektryczne. Ciepła woda użytkowa z podgrzewaczy elektrycznych. Łazienka cała w kaflach, kuchnia podobnie. W kuchni meble na wymiar (pozostają w cenie).

Dodatkowo poddasze

Do mieszkania przynależy też na wyłączność poddasze o powierzchni 50 m², z którego można korzystać jako suszarni, magazynku lub przerobić na cele mieszkalne. Na wyłączność jest także duża, podwójna piwnica.

Ogród i garaż

Do nieruchomości przynależy na własność ogródek o wielkości 512 m². Jest on zadbany i ogrodzony. Dodatkowo przed domem, od strony ulicy i za domem, od strony podwórka, znajdują się części wspólne przeznaczone na miejsca postojowe dla mieszkańców, miejsca do suszenia prania i plac zabaw. Na wyłącznoość jest także duży, murowany garaż.

Niskie koszty

Mieszkanie jest bezczynszowe! Właściciel płaci tylko 65€ miesięcznie do wspólnoty tytułem zaliczek za wodę, ścieki, ubezpieczenie, prąd na klatce itp. Wszystkie inne opłaty zależne są już od zużycia - śmieci, prąd, drewno do ogrzewania.

Lokalizacja

Kleinow jest spokojną, schowaną lekko na uboczu miejscowością, w otoczeniu pól, lasów i łąk. Miejscowość leży około 30km od granicy, kilkanaście km od Prenzlau, u zbiegu autostrad A11 i A20. W oddalonym o kilka kilometrów Gramzow znajdziemy szkołę podstawową, przedszkole, urząd, bank oraz sklepy. Niespełna 10 km od Kleinow jest stolica powiatu Uckermark - Prenzlau. Tutaj znajdziemy już wszystkie niezbędne urzędy i instytucje m.in. szkoły, banki, szpital, sklepy wielkopowierzchniowe itp.

Prowizja biura wynosi 2380€ już z należnym 19% VAT.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on zostać wystawiony na życzenie kupującego.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI