3 pokoje w Gartz

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 12/2018/OMS

3 pokoje w Gartz
Nowa Cena !!! Okazja!
Cena 39 000
Powierzchnia mieszkalna
77
Rodzaj domu
Kamienica
Ilość pokoi
3
Data dodania
13-06-2018
Miejscowość
Gartz
Piętro
0
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Nowa cena!! Okazja!!

3-pokojowe mieszkanie w Gartz

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m². Znajduje się na parterze w niewielkiej, 5-mieszkaniowej kamienicy. Nieruchomość składa się z dużego salonu z widokiem na ogród, 2 sypialni od strony ulicy, obszernej łazienki, kuchni i bardzo dużego przedpokoju. Mieszkanie jest po remoncie. Wymieniono instalację elektryczną. Okna PCV. Drzwi wejściowe drewniane. Ogrzewanie elektryczne (piece akumulacyjne na drugą taryfę). Ciepła woda użytkowa pochodzi z podgrzewaczy elektrycznych. Płyta grzewcza i piekarnik także elektryczne.

Mieszkanie jest rozkładowe, jasne i ciche. Wejście znajduje się od strony ogrodu.

Ogród

Na tyłach domu znajduje się bardzo ładny, duży i wspólny teren. Mamy tutaj parking dla mieszkańców, wspólną wiatę z miejscami do siedzenia i grillowania, wspólny basen i plac przeznaczony dla dzieci. Do mieszkania przynależy też komórka lokatorska. Przed wejściem do mieszkania jest bardzo ładnie zaaranżowana przestrzeń wypoczynkowa. Całość jest ogrodzona.

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się w starej części Gartz, w spokojnej okolicy. W Gartz znajdują się m.in. przedszkole, szkoła, sklepy, banki, urząd miejski, dwie praktyki lekarskie oraz pogotowie. To miasteczko położone nad Odrą, z deptakiem, przystanią jachtową i wieloma ścieżkami spacerowo-rowerowymi. Doskonałe miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i pięknych okoliczności przyrody. Jest dobrze komunikacyjnie usytuowane - niedaleko jest nie tylko do Szczecina i Gryfina, ale także do Schwedt. Okolica idealna dla osób szukających kontaktu z przyrodą, chcących uciec od zgiełku miasta, ale jednocześnie chcących mieszkać blisko Szczecina aby móc dojeżdżać do pracy, na uczelnię czy też mieć w zasięgu ręki bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową. W okolicy wiele malowniczych ścieżek spacerowych i rowerowych w tym malownicza Oder-Neise-Radeweg ze swoim szczególnie pięknym kawałkiem pomiędzy Mescherin a Schwedt. Wędkarze bez wątpienia docenią okoliczne jeziora oraz Odrę i jej odnogi, a amatorzy sportów wodnych czy np. kajakarstwa dorzecze Odry, mnogość kanałów i dróg wodnych.

Prowizja biura wynosi 3.570€ już z należnym 19% VAT.

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI