Dom w Gartz (rezerwacja)

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 12/2018/ODS

Dom w Gartz (rezerwacja)
Rezerwacja
Cena 45 000
Powierzchnia mieszkalna
130
Powierzchnia działki
807
Rodzaj domu
jednorodzinny, kamienica
Ilość pięter
2
Ilość pokoi
4
Data dodania
11-06-2018
Miejscowość
Gartz
Rodzaj ogrzewania
Inne

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Dom-kamienica w Gartz/Oder

Przedmiotem oferty jest dom o powierzchni około 130 m² (bez poddasza) znajdujący się na działce wielkości 807 m². Jest to budynek, który pełnił funkcję kina (sala kinowa została ze względu na zły stan wyburzona) oraz mieszkania. Obecnie budynek na parterze składa się dużej sali (dawnego holu/poczekalni i szatni kinowej), toalet i pomieszczenia technicznego (dawna sterownia i rozdzielnia). Z parteru prowadzi klatka schodowa na 1 piętro, gdzie znajdziemy przestronne mieszkanie. Jest także możliwość zagospodarowania poddasza.

Dom jest w dobrym stanie. Dach jest szczelny. Mury są suche. Wymaga remontu, ale ma duży potencjał. Nadaje się na duży dom dla jednej rodziny lub na 2-3 duże mieszkania, każde z osobnym wejściem z klatki schodowej.

W budynku nie ma ogrzewania. Prąd i woda są wymeldowane. Wsyztskie media, także gaz, znajdują się w drodze. 

Lokalizacja

Nieruchomość jest położona w malowniczym miejscu, z widokiem na jezioro. Bardzo dobry dojazd drogą asfaltową. W Gartz znajdują się m.in. przedszkole, szkoła, sklepy, banki, urząd miejski, dwie praktyki lekarskie oraz pogotowie. To miasteczko położone nad Odrą, z deptakiem, przystanią jachtową i wieloma ścieżkami spacerowo-rowerowymi. Doskonałe miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i pięknych okoliczności przyrody. Jest dobrze komunikacyjnie usytuowane - niedaleko jest nie tylko do Szczecina i Gryfina, ale także do Schwedt. Okolica idealna dla osób szukających kontaktu z przyrodą, chcących uciec od zgiełku miasta, ale jednocześnie chcących mieszkać blisko Szczecina aby móc dojeżdżać do pracy, na uczelnię czy też mieć w zasięgu ręki bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową. W okolicy wiele malowniczych ścieżek spacerowych i rowerowych w tym malownicza Oder-Neise-Radeweg ze swoim szczególnie pięknym kawałkiem pomiędzy Mescherin a Schwedt. Wędkarze bez wątpienia docenią okoliczne jeziora oraz Odrę i jej odnogi, a amatorzy sportów wodnych czy np. kajakarstwa dorzecze Odry, mnogość kanałów i dróg wodnych.

Prowizja biura wynosi 3.570€ już z należnym 19% VAT.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI