Warsztat/Hala w Löcknitz

« powrót

Nieruchomości inwestycyjne wynajem

ID OFERTY 02/2018/OOW

Warsztat/Hala w Löcknitz
0% prowizji
Cena 600
Powierzchnia działki
3700
Powierzchnia użytkowa
115
Data dodania
08-06-2018
Dostępność od
08-06-2018
Miejscowość
Löcknitz
Czynsz
600
Koszty eksploatacji
0
Rodzaj nieruchomości
Warsztat/hala
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

Warsztat/Hala w Löcknitz

przedmiotem oferty są zabudowania gospodarcze z przeznaczeniem na warsztat-magazyn-biura. Nieruchomość jest bardzo uniwersalna, dużym atutem jest położenie w centrum miejscowości oraz duża działka i utwardzony plac (całość około 3700 m²).

Główna hala o powierzchni około 90 m² jest w bardzo dobrym stanie, okna PCV, duża brama podnoszona, ogrzewanie nadmuchowe gazowe na gaz płynny (obecnie nie ma butli, ale w przypadku wynajęcia zostanie podłączona).

Część biurowa wielkości  około 25 m² z wejściem od pomieszczenie głównego również znajduje się w dobrym stanie. Ogrzewanie elektryczne, węzeł sanitarny (toaleta w osobnym pomieszczeniu na zewnątrz budynku).

Nieruchomość znajduje się na terenie przemysłowym - Gewerbegebit.

Teren ogrodzony.

Koszty

Czynsz miesięczny wynosi 600€ plus koszty mediów według zużycia - ogrzewanie, woda, prąd itp. Kaucja wynosi 1200€.

Bez prowizji biura.

Paszport energetyczny dla nieruchomości został zamówiony.

Lokalizacja

Löcknitz to miasteczko zamieszkałe przez około 4000 osób. Na miejscu znajdziemy wszystkie niezbędne instytucje (urząd miasta i gminy) oraz banki, szkoły, przedszkole i sklepy. Miasteczko leży około 25 km od Szczecina oraz 20 km od Pasewalku (miasto powiatowe).

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI