3-pokoje po remoncie w Wilmersdorfie

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 11/2018/OMS

3-pokoje po remoncie w Wilmersdorfie
Cena 32 000
Powierzchnia mieszkalna
64
Rodzaj domu
Blok
Ilość pokoi
3
Data dodania
08-06-2018
Miejscowość
Wilmersdorf
Piętro
1
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne

PLIKI DO POBRANIA

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

3-pokojowe mieszkanie w Wilmersdorf

Nieruchomość po generalnym remoncie - nowe instalacje elektryczna, wodna, kanalizacyjna, ściany szpachlowane i malowane, nowe podłogi, nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe, nowa kuchnia i łazienka. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2-piętrowym, 6-rodzinnym domu, ma powierzchnię 64 m² i 3 pokoje, każdy z osobnym wejściem.

Mieszkanie jest ładnie urządzone. Kuchnia z meblami w zabudowie pozostaje w cenie (także sprzęty i  lodówka z kostkarką). Ogrzewanie elektryczne - nowoczesne grzejniki z nadmuchem. Ciepła woda użytkowa z podgrzewaczy elektrycznych. W razie potrzeby do budynku podłączona jest instalacja na gaz płynny (zbiornik znajduje się w ogrodzie).

Do mieszkania przynależy piwnica.

Wspólny ogród

Do wykorzystania jest wspólny ogród wokół domu oraz miejsca parkingowe.

Lokalizacja

Wilmersdorft to niewielka miejscowość położona niedaleko Angermünde (14 km), 2 km od autostrady A11 (kierunek Szczecin-Berlin) i około 50 min (60 km) od centrum Szczecina. Miejscowość jest także dobrze skomunikowana kolejowo - 2 km od domu znajduje się dworzec kolejowy (kierunek Angermünde i dalej Berlin). Do Angermünde można także dogodnie dojechać autobusem. W Angermünde znajdziemy wszelkie niezbędne sklepy i instytucje, w tym szkoły.

Prowizja biura wynosi 2380€ już z należnym 19% VAT

Paszport energetyczny dla nieruchomości został zamówiony.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI