2 pokoje w Mescherin

« powrót

Mieszkania wynajem

ID OFERTY 06/2018/OMW

2 pokoje w Mescherin
0% prowizji Nowość!
Cena 320
Powierzchnia mieszkalna
55
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pokoi
2
Data dodania
07-06-2018
Dostępność od
07-06-2018
Miejscowość
Mescherin
Czynsz
320
Koszty eksploatacji
180
Piętro
0
Rodzaj nieruchomości
2-pokojowe mieszkanie
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

2-pokoje w Mescherin

Mieszkanie ma powierzchnię 55 m² i składa się z dwóch pokoi, dużej, widnej kuchni, łazienki oraz sporego przedpokoju. Przygotowane w bardzo dobrym standardzie, odnowione i odmalowane. Łazienka w kaflach z wanną. Kuchnia przygotowana, ale bez mebli. Mieszkanie znajduje się na parterze niewielkiego kilkurodzinnego budynku.

Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni (rozliczenie na podstawie zużycia). Częściowo ogrzewanie podłogowe, elektryczne - łazienka.

Do wykorzystania spory ogród z możliwością parkowania. Do mieszkania przynależy niewielkie pomieszczenie gospodarcze w budynku gospodarczym.

Koszty

Czynsz 320€ miesięcznie. Do tego koszty mediów 180€ miesięcznie (ogrzewanie, woda, śmieci, ubezpieczenie itp.). Do tego prąd meldowany na najemcę, rozliczany według zużycia. Kaucja 3-miesięczna w wysokości 960€.

Bez prowizji biura.

Lokalizacja

Mescherin to malownicza, niewielka miejscowość, którą można z powodzeniem nazwać letniskowo-wypoczynkową. Głównymi jej atutami jest położenie nad samą Odrą oraz bliskość lasów. Przez Mescherin przebiega międzynarodowa ścieżka rowerowa Oder-Neise Radweg, a nad Odrą jest niewielka przystań jachtowa. Znajdziemy tutaj także restaurację oraz kilka pensjonatów. Nad miejscowością góruje wzgórze, z którego rozciąga się piękny widok na rozlewisko Odry. Do Gryfina jest zaledwie 5 km, a do granicy w Rosówku (kierunek Przecław) 9 km. Dobre połączenie drogowe, niedaleko do A11/A6.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI