20 m² mieszkania pod biuro

« powrót

Nieruchomości inwestycyjne wynajem

ID OFERTY 01/2018/OOW

20 m² mieszkania pod biuro
0% prowizji
Cena 200
Powierzchnia działki
0
Powierzchnia użytkowa
20
Data dodania
07-06-2018
Dostępność od
07-06-2018
Miejscowość
Nadrensee
Czynsz
200
Koszty eksploatacji
0
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Rodzaj ogrzewania
Inne

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

20 m² pod biuro

Przedmiotem oferty jest niewielkie mieszkanie z przeznaczeniem na biuro. Standard średni. Ogrzewanie centralne. Toaleta i łazienka wspólne z innymi biurami. Znajdują się na korytarzu. Możliwość użytkowania, ale także zameldowania firmy (Gewerbeanmeldung) i odbioru korespondencji firmowej.

Koszty

200€ miesięcznie czynsz. Koszty mediów do uzgodnienia w zależności od godzin otwarcia. Kaucja 200€.

Bez prowizji biura.

Paszport energetyczny dla nieruchomości został zamówiony.

Lokalizacja

Nadrensee to dogodnie położona miejscowość. Do granicy w Rosówku jest tylko 6 km, do granicy w Warniku 7 km. Administracyjnie należy do Meklemburgii, powiat Vorpommern-Greifswald w związku z tym szkoły czy urząd znajdują się w Penkun (12 km) i Löcknitz (20 km). Na miejscu znajduje się przedszkole. Przyjeżdża obwoźny sklep.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.
Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI