Dom w Schönfeld

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 11/2018/ODS

Dom w Schönfeld
Nowa Cena !!! Okazja!
Cena 41 000
Powierzchnia mieszkalna
120
Powierzchnia działki
375
Rodzaj domu
jednorodzinny, wolnostojący
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
6
Data dodania
07-06-2018
Miejscowość
Schönfeld
Rodzaj ogrzewania
Hybrydowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Dom w Schönfeld

Jednorodzinny, dwukondygnacyjny dom wolnostojący. Dom ma powierzchnię 120 m² i składa się z 5 pokoi na parterze, kuchni z jadalnią, łazienki, pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju. Na piętrze znajdziemy otwartą przestrzeń gotową do aranżacji - może to być jeden lub np. dwa pokoje. Budynek wybudowany około 1920 roku, wielokrotnie modernizowany. Dach i okna PCV wymienione w 2000 roku. Dom jest ocieplony. Ogrzewanie na piec węglowy plus grzejniki elektryczne. Ciepła woda użytkowa z elektrycznego bojlera. Woda miejska. Szambo.

Dom jest częściowo podpiwniczony. W piwnicy znajduje się kotłownia z piecem na węgiel lub drewno.

Dom możliwy do wprowadzenia od 01.08.2018.

Ogród i działka

Dom znajduje się na niewielkiej działce o powierzchni 375 m². Znajdziemy na niej garaż na jeden samochód, wiatę/zadaszenie do odpoczynku lub grillowania oraz nieduży ogródek.

Lokalizacja

Schönfeld to niewielka wioska położna blisko granicy w Rosówku (14 km) i Kołbaskowie (16 km). Niedaleko jest także do Gryfina (19 km) i wjazdu na A11 (9 km). Sklep, przedszkole, szkoła i stacja kolejowa (kierunek Szczecin-Berlin) znajdują się w odległym o 6 km Tantow. Cicha i spokojna okolica.

Prowizja biura wynosi 3.570€ już z należnym 19% VAT.

Nieruchomość posiada paszport energetyczny, roczne zapotrzebowanie na energię wynosi 164,00 kWh

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI