Dom nad jeziorem

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 10/2018/ODS

Dom nad jeziorem
Cena 200 000
Powierzchnia mieszkalna
160
Powierzchnia działki
1000
Rodzaj domu
jednorodzinny, wolnostojący
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
4
Data dodania
07-06-2018
Miejscowość
Steklno
Rodzaj ogrzewania
Pompa ciepła

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Piękny dom jednorodzinny w Steklnie

Przestronny, doskonale utrzymany i komfortowo wykończony i wyposażony dom jednorodzinny. Dom wybudowano w 2005 roku - drewniane okna z antywłamaniowymi szybami P04; ogrzewanie i ciepła woda z powietrznej pompy ciepła; dodatkowo klimatyzacja; dodatkowy licznik na drugą taryfę; na parterze kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza; ocieplenie wełną 12 cm; tynki zewnętrzne wapienno-cementowe; filtr zmiękczający wodę i filtr osmotyczny w kuchni do wody pitnej; dodatkowo agregat prądotwórczy na wypadek braku prądu. Wnętrze domu odnowiono w 2017 roku. Elewacja ostatnie malowanie także 2017. Drzwi wymienione w 2015.

Dom ma około 160 m² i składa się z dwóch kondygnacji.

Na parterze: wejście z ładnego ganku do przedpokoju zabudowanego szafami (meble na wymiar, pozostają); z przedpokoju wejście do pomieszczenia gospodarczego (pompa ciepła, filtry) oraz do łazienki (cała w kaflach, z prysznicem) i kuchni; obszerna kuchnia z zabudową na wymiar (meble i sprzęty w cenie) otwarta na salon z częścią jadalną i kominkiem. Z salonu wejście na ogród zimowy - całkowicie zabudowany z profili okiennych, zrobiony w 2012 roku, pomieszczenie klimatyzowane. Z ogrodu zimowego wejście do garażu oraz wyjście na ogród.

Piętro: wejście po schodach z salonu na dole; 3 duże pokoje i 2 łazienki.

Ogród i działka

Ogród to niewątpliwy atut tej nieruchomości. Na działce o powierzchni 1000 m² znajduje się w pełni urządzony i pięknie utrzymany ogród. Dużo nasadzeń roślin dekoracyjnych jak i owocowych. Wytyczone ścieżki. Ogródek warzywny. Wiata drewniana do biesiadowania, z grillem i telewizorem. Druga wiata drewniana na samochód. Całość ogrodzona płotem metalowym, ocynkowanym. Brama wjazdowa otwierana automatycznie, na pilota.

Niskie koszty utrzymania

Ze względu na bardzo dobre materiały i ocieplenie oraz zastosowanie pompy ciepła budynek ma niskie zużycie energii i wysoką klasę energetyczną - roczne zapotrzebowanie na energię EP=95,00 kWh.

Lokalizacja

NIeruchomość jest pięknie położona, na niewielkim wzniesieniu, zaledwie 200 m od jeziora. Nad jeziorem znajduje się bardzo ładna, publiczna plaża. Okolica idealna dla osób szukających odpoczynku i kontaktu z naturą. Oprócz czystego jeziora mamy lasy i mnogość ścieżek spacerowych i rowerowych.

Prowizja biura wynosi 5,95% już z należnym 19% VAT.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Oprocentowanie roczne kredytów hipotecznych oscyluje pomiędzy 3% a 4%. Nie ma prowizji za przygotowanie kredytu. Wstępną zdolność kredytową można sprawdzić u nas w biurze. Kredyty udzielane są na podstawie dochodów nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Na podstawie umowy o pracę, ale również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76

tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI