Hala w Rollwitz

« powrót

Nieruchomości inwestycyjne sprzedaż

ID OFERTY 02/2018/OOS

Hala w Rollwitz
Cena 145 000
Powierzchnia działki
1839
Powierzchnia użytkowa
1400
Data dodania
21-05-2018
Miejscowość
Rollwitz
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Hale w Rollwitz

Przedmiotem oferty jest duża nieruchomość komercyjna składająca się z kompleksu parterowych hal o różnym przeznaczeniu oraz części mieszkalnej. Nieruchomość ma ogromny potencjał i nadaje się do wielu celów gospodarczych. Wcześniej funkcjonował tutaj salon samochodowy wraz z autoryzowanym warsztatem, a obecnie warsztat samochodowy wraz z magazynami oraz częścią mieszkalną.

Główna hala o powierzchni około 400 m² jest w idealnym stanie technicznym - duże przeszklenia PCV, docieplona, na podłodze wytrzymałe kafle, odpowiednie spady pozwalają na zmywanie powierzchni, ogrzewanie piecem na paliwo, nadmuch ciepłego powietrza z możliwością chłodzenia. Hala wyposażona jest w podnośnik samochodowy. Wydzielone osobne pomieszczenie biurowe. Wydzielona lakiernia. Z hali przechodzimy do części mieszkalnej o powierzchni około 60 m². Także w bardzo dobrym stanie. 3 pokoje, z czego jeden przejściowy. Całość dobrze wykończona. Łazienka w kaflach z prysznicem. Kuchnia w kaflach i w zabudowie. Ciepła woda użytkowa z bojlera elektrycznego. Okna PCV. Ogrzewanie z pieca olejowego (kotłownia znajduje się w hali).

Pozostałe hale uformowane w kształcie litery L mają około 800 m². Obecnie służą jako magazyn części, ale mogą być także używane jako warsztat - znajdziemy w nich wzmacniane miejsca na podnośniki samochodowe oraz kanały. Jedna z hal planowana była na cele mieszkalne. Właściciele przygotowali projekt i uzyskali pozwolenie na budowę/przekształcenie (aktualne!). Planowane jest o 4-pokojowe, wygodne i przestronne mieszkanie o powierzchni około 160 m².

Bardzo ciekawie zaaranżowano taras na tyłach głównej hali. Zamknięte podwórze daje wiele możliwości oraz zapewnia spokój oraz dyskrecję. Nieruchomość jest ogrodzona. Od strony ulicy stalowe ogrodzenie z dużą bramą wjazdową.

Roczny podatek od nieruchomości wynosi tylko 500€.

Lokalizacja

Dużym atutem nieruchomości jest właśnie jej lokalizacja. Rollwitz położone jest zaledwie 5 km od centrum Pasewalku. Nadaje się zatem idealnie na wszelkiego rodzaju działalność gospodarczą. Do granicy w Lubieszynie jest około 30 km. Miejscowość jest świetnie skomunikowana - do autostrady A20 tylko 1 km a do A11 25 km. W Pasewalku, który jest sporym miastem powiatowym znajdziemy wszystkie niezbędne do życia instytucje, urzędy, szkoły i sklepy.

Paszport energetyczny dla nieruchomości został zamówiony.

Prowizja biura wynosi 5,95% już z należnym 19% VAT.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 3% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, w Polsce jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).

Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiala-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI