Luksusowa kawalerka w Grambow

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 10/2018/OMS

Luksusowa kawalerka w Grambow
0% prowizji Nowość!
Cena 25 000
Powierzchnia mieszkalna
37
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pokoi
1
Data dodania
05-05-2018
Miejscowość
Grambow
Piętro
1
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Luksusowa kawalerka w Grambow

Bardzo ładnie wykończona, przestronna kawalerka w Grambow. Mieszkanie ma 37 m² i składa się z salonu otwartego na kuchnię z aneksem, łazienki i wydzielonej, niewielkiej sypialni. Całość jest bardzo ciekawie i jednocześnie praktycznie zaprojektowana. Kapitalny remont został przeprowadzony dokładnie, z użyciem dobrych materiałów. Kuchnia z meblami w zabudowie, ze sprzętem AGD. Łazienka w kaflach z nowoczesnym prysznicem.

Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni na gaz płynny (kotłownia i piec nowe). Kanalizacja i woda miejskie. Okna PCV. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Jest także możliwość korzystania ze wspólnej wózkowni.

Działka

Każdy z mieszkańców ma możliwość korzystania z około 200 m² wspólnego ogrodu znajdującego się za domem. Miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem.

Dom

Mieszkanie znajduje się w niskim, wielorodzinnym budynku z około 1900 roku, który był wielokrotnie modernizowany. Ostatni raz kompleksowo w 2012 roku. Parter jest kamienny (szerokość muru to około 70 cm!), piętro murowane.

Lokalizacja

Grambow to niewielka miejscowość położona niedaleko polskiej granicy w Lubieszynie (zaledwie 6 km) i Warniku (tylko 8 km). Zarówno dom jak i sama miejscowość położone są z dala od głównej drogi to zapewnia spokój i ciszę. Około 5 min spacerem od nieruchomości znajduje się dworzec kolejowy - kierunek Szczecin-Pasewalk-Berlin. W odległym o 11 km Löcknitz znajdziemy wszelkie niezbędne instytucje (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, urząd gminy), pogotowie, praktykę lekarską, banki i sklepy.

Okolica jest idealna na wycieczki piesze i rowerowe. Cała okolica posiada doskonałe, asfaltowe ścieżki rowerowe. Niewątpliwym, dodatkowym atutem są także nieodległe jeziora, w tym kąpielowe i żeglowne.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on zostać wystawiony na życzenie kupującego.

Prowizja biura zawarta w cenie nieruchomości.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 3% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, w Polsce jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).

Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiala-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI