Kamienica w Greiffenberg, Angermünde

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 08/2018/ODS

Kamienica w Greiffenberg, Angermünde
Cena 85 000
Powierzchnia mieszkalna
340
Powierzchnia działki
700
Rodzaj domu
Kamienica
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
0
Data dodania
03-05-2018
Miejscowość
Greiffenberg
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Kamienica w Greiffenberg, okolice Angermünde

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, z ogromnym potencjałem, doskonale położona. Jest to narożna kamienica położona przy głównej ulicy niewielkiego miasteczka będącego przedmieściami Angermünde. Powierzchnia użytkowa to ponad 340 m².

Parter - znajdują się tutaj główne wejście do domu z klatką schodową prowadzącą na piętro (schody są wyposażone w specjalne krzesło z windą, dla osób mających problemy z poruszaniem) oraz dwa lokale użytkowe ze swoimi własnymi wejściami. Pierwszy lokal ma około 100 m² i znajdowała się w nim restauracja/bar. Widoczne na zdjęciach wyposażenie pozostaje. Lokal ma część główną - jadalną z barem oraz kuchnię i pomieszczenie magazynowe. Drugi lokal użytkowany był jako sklep. Powierzchnia około 70 m². W razie potrzeby lokale można bez problemu połączyć lub zmienić ich przeznaczenie. Sanitariaty dla obydwu lokali mają wejścia na klatce schodowej.

Piętro - na piętrze znajdują się dwa mieszkania, z czego mniejsze, około 50 m² jest wynajęte i jest w bardzo dobrym stanie. Drugie, większe, ponad 120 m² jest wolne i wymaga odświeżenia. Z tego mieszkania jest też dostęp na widoczny na zdjęciach bardzo duży taras (około 30 m²) oraz na niezagospodarowane, ale także obszerne poddasze.

Za ogrzewanie nieruchomości odpowiada kotłownia na olej opałowy. W bardzo dobrym stanie, regularnie serwisowana. Ciepła woda użytkowa pochodzi z podgrzewaczy elektrycznych. Można także zmodernizować ogrzewanie na gazowe, instalacja miejska znajduje się w drodze przed domem. Kanalizacja miejska. Woda miejska. Większość okien jest wymieniona na nowe okna PCV.

Działka

Działka ma wielkość 700 m² i oprócz domu znajdują się na niej dwa murowane garaże oraz carport i zabudowania gospodarcze. Pomimo tego pozostaje do dyspozycji bardzo ładne podwórze z ogrodem. Całość jest ogrodzona ze wszystkich stron wysokim, murowanym ogrodzeniem co nadaje niepowtarzalny charakter, intymność i spokój.

Lokalizacja

Greiffenberg to nieduże miasteczko położne niedaleko Angermünde (tylko 14 km), które z kolei jest największym dworcem przesiadkowym w tej części Niemiec. Stąd można w niespełna godzinę dojechać koleją do Berlina. Z Greiffenbergu jest też niedaleko (5 km) do autostrady A11 (kierunek Berlin-Szczecin).

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on zostać wystawiony na życzenie kupującego.

Prowizja biura 5,95% już z 19% VAT.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 3% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, w Polsce jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).

Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiala-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI