Piękny domek w Neurochlitz

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 07/2018/ODS

Piękny domek w Neurochlitz
Okazja!
Cena 129 900
Powierzchnia mieszkalna
100
Powierzchnia działki
901
Rodzaj domu
jednorodzinny, wolnostojący
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
3
Data dodania
13-04-2018
Miejscowość
Neurochlitz
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Piękny, kameralny dom w Neurochlitz

Dom ma 100 m² i składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajdziemy przedpokój ze schodami prowadzącymi na poddasze, łazienkę, duży salon otwarty na kuchnię, pomieszczenie gospodarcze wraz z kotłownią oraz bardzo duży, słoneczny ogród zimowy służący jako dodatkowy pokój. Z kotłowni jest wyjście do 2-stanowiskowego garażu. Na poddaszu znajdują się druga łazienka oraz otwarta przestrzeń będąca sypialnią (z garderobą).

Dom jest w stanie idealnym, całkowicie wykończony, użyto bardzo dobrych materiałów i dołożono wszelkiej staranności. Łazienki są całe w kaflach, dolna posiada wannę i prysznic, górna prysznic. Kuchnia jest w zabudowie wraz z nowymi sprzętami (całość pozostaje i jest wliczona w cenę!). Salon w kaflach, do wykorzystania kominek. Niewątpliwym atutem jest wyjątkowy ogród zimowy zbudowany najnowszej energooszczędnej technologii. Wyposażony jest w trójszybowe przeszklenia, dodatkowo zbrojone (po szklanym dachu można chodzić); posiada rolety zewnętrze sterowane elektrycznie oraz wewnętrzne rolety zacieniające.

Dom wybudowany w 1998 roku !!

Dom jest ocieplony, energooszczędny i tani w użytkowaniu.

Ogród, garaż i pomieszczenia gospodarcze

Działka, na której stoi dom ma 901 m². Garaż jest dwustanowiskowy, zbudowany w konstrukcji drewnianej, na zewnątrz otynkowany, wyposażony w podnoszoną automatycznie bramę wjazdową. Ogród jest zadbany, ładnie zaprojektowany i utrzymany. Na ogrodzie znajduje się także murowany domek/pomieszczenie gospodarcze idealne jako warsztat/magazyn na sprzęty ogrodowe lub domek gościnny.

Lokalizacja

Neurochlitz do niewielka wioska leżąca tuż przy granicy z Polską (tylko 3 km od przejścia granicznego w Rosówku). Do centrum Szczecina jest około 20 km a do Gryfina 9 km. Dobry jest także dojazd do autostrady A6/A11 - około 7 km. Nieruchomość leży w drugiej linii zabudowy. Niedaleko domu przebiega droga rowerowa i spacerowa prowadząca do Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry. Wszsytkie niezbędne instytucje jak urząd gminy, banki, pogotowie, praktyka lekarska czy sklepy, przedszkole i szkoła znajdują się w odległym o około 10 km Gartz.

Prowizja biura wynosi 5,95% już z należnym 19% Vat.

Paszpot energatyczny dla nieruchomości został zamówiony. 

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym zawarciu umowy kupna/najmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).
Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.
Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI