Wilmersdorf, 2 pokoje na poddaszu

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 09/2018/OMS

Wilmersdorf, 2 pokoje na poddaszu
Cena 25 000
Powierzchnia mieszkalna
52
Rodzaj domu
Blok
Ilość pokoi
2
Data dodania
13-04-2018
Miejscowość
Wilmersdorf
Piętro
2
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

PLIKI DO POBRANIA

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

2-pokoje na poddaszu w Wilmersdorf (okolice Angermünde)

Mieszkanie ma 52 m² i znajduje się na poddaszu (odpowiednik 2 pietra), 6 mieszkaniowego, niewielkiego bloku. Z klatki schodowej wchodzi się do przedpokoju, z którego mamy osobne wejścia do 2 pokoi, łazienki, kuchni i niewielkiego schowka. Mieszkanie po remoncie - okna PCV; nowe ogrzewanie gazowe z piecem gazowym (osobny licznik); ciepła woda z pieca gazowego; łazienka w kaflach, wanna; kuchnia w zabudowie ze sprzętami AGD. Wszystkie widoczne meble pozostają i są częścią oferty. Mieszkanie jest bardzo widne i przestronne, skosy niewielkie, a wykusz w kuchni i salonie dodaje uroku i wizualnie powiększa przestrzeń.

Mieszkanie jest wynajęte, dochód miesięczny to około 200€. Najem można oczywiście wypowiedzieć, termin wypowiedzenia to 3 miesiące.

Niskie koszty utrzymania

Czynsz wynosi zaledwie 44€ miesięcznie - opłata za zarządzanie, zimna woda i ścieki, śmieci. Do tego dochodzi 50€ miesięcznie za gaz (ogrzewanie i ciepła woda) oraz około 30€ za prąd. Standardowo należy także doliczyć 18€ za abonament RTV.

Działka i poddasze

Do mieszkania przynależy spora piwnica, miejsce parkingowe oraz znajdujące się bezpośrednio nad mieszkaniem poddasze/strych. Daje to możliwość zrobienia mieszkania 2-poziomowego. Dodatkowo kupujący nabywa 1/6 udziału w gruncie. Działka ma wielkość 1096 m².

Lokalizacja

Wilmersdorft to niewielka miejscowość położona niedaleko Angermünde (14 km), 2 km od autostrady A11 (kierunek Szczecin-Berlin) i około 50 min (60 km) od centrum Szczecina. Miejscowość jest także dobrze skomunikowana kolejowo - 2 km od domu znajduje się dworzec kolejowy (kierunek Angermünde i dalej Berlin). Do Angermünde można także dogodnie dojechać autobusem. W Angermünde znajdziemy wszelkie niezbędne sklepy i instytucje, w tym szkoły.

Prowizja biura wynosi 2380€ już z należnym 19% Vat.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on być wystawiony na życzenie kupującego.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym zawarciu umowy kupna/najmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).
Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.
Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.


Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI