Dom z warsztatem w Radewitz (rezerwacja)

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 06/2018/ODS

Dom z warsztatem w Radewitz (rezerwacja)
Rezerwacja
Cena 85 000
Powierzchnia mieszkalna
220
Powierzchnia działki
3367
Rodzaj domu
wolnostojący, dwurodzinny
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
6
Data dodania
08-03-2018
Miejscowość
Radewitz
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Rezerwacja!!

Dom z 3 mieszkaniami, warsztatem i garażami

Nieruchomość z ogromnym potencjałem, idealna zarówno do mieszkania jak i prowadzenia własnej działaności, hobby czy też na wynajem lub pensjonat, agroturystykę. Nieruchomość składa się z domu połączonego z dawnymi zabudowaniami gospodarczymi, które zostały przerobione częściowo na cele mieszkalne, a częściowo na garaże i warsztat.

75 m², 3 pokoje - mieszkanie na parterze. Wejście od strony ulicy, bardzo ładnie wykończone, ogrzewanie elektryczne-podłogowe, a do tego automatyczny piec na pellet. Kuchnia gustownie wykończona, meble w zabudowie (pozostają). Łazienka bardzo ładna, w kaflach, z wanną z hydromasażem. Salon obszerny, na podłodze kafle i ogrzewanie elektryczne-podłogowe. Dodatkowo duża sypialnia i dodatkowy pokój, który służy obecnie jako sypialnia. Z kuchni możemy wyjść do ogrodu i zadaszony taras.

65 m², 2 pokoje - mieszkanie na poddaszu. Wejście od mieszkania na parterze. Może zatem służyć jako dodatkowe mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny lub być dołączone i wtedy uzyskamy łączną powierzchnię 140 m². Oprócz pokoi znajdziemy na poddaszu bardzo ładną i obszerną łazienkę oraz kuchnię z jadalnią. Ogrzewanie elektryczne.

80 m² - otwarte, „loftowe” mieszkanie na poddaszu dawnego budynku gospodarczego. Wejście osobne od garażu. Mieszkanie komfortowo wykończone, składa się otwartej części, w której znajdują się kuchnia, jadalnia oraz salon, a na antresoli dwie sypialnie. Osobna, komfortowa łazienka z wanną i prysznicem. Ogrzewanie elektryczne. Z mieszkania można wyjść na drewniany taras (jeszcze nie wykończony), z którego rozciąga się widok na okolicę.

86 m² - ogrzewany garaż z warsztatem. Ogromnym plusem nieruchomości jest właśnie garaż z warsztatem, który jest ogrzewany dając komfortowe warunki pracy. Dwie duże bramy wjazdowe (bez problemu zmieszczą się np. samochody dostawcze). Garaż jest połączony z kolejną częścią garażową, już nieogrzewaną, o konstrukcji drewnianej o powierzchni 80 m².

Dodatkowo właściciel przygotował już miejsce na kolejny garaż/zabudowania. Wylano płytę betonową o powierzchni 230 m².

Nieruchomość wybudowano około 1950 roku, a w latach 2014/2015 przeszła gruntowny remont. Budynki są docieplone podwójną warstwą styropianu co powoduje, że ogrzewanie jest bardzo tanie. Wymieniono okna, instalacje wodną, kanalizacyjną i elektryczną.

Działaka ma powierzchnię 3367 m², ma regularny kształt i jest ładnie utrzymana. W całości ogrodzona!

Lokalizacja

Radewitz to niewielka miejscowość dobrze skomunikowana, a jednocześnie położona na uboczu co gwarantuje spokój. Do wjazdu na autostradę A11 (kierunek Szczecin-Berlin) tylko 3,5 km. Do granicy w Kołbaskowie tylko 24 km. Do centrum Szczecina około 40 km. W najbliższej okolic np. w Penkun znajdziemy sklepy, przedszkole, szkołę, bank. Sama nieruchomość jest położona na końcu miejscowości, gdzie kończy się droga. Gwarantuje to spokój i intymność.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on zostać wystawiony na życzenie kupującego.

Prowizja biura 5,95% już z 19% VAT.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.
Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!
W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).
Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).
Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiala-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.
Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech


tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78


office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI