3-pokoje w Gartz/Oder

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 04/2018/OMS

3-pokoje w Gartz/Oder
Nowość!
Cena 35 000
Powierzchnia mieszkalna
65
Rodzaj domu
Blok
Ilość pokoi
3
Data dodania
16-01-2018
Miejscowość
Gartz
Piętro
2
Rodzaj ogrzewania
Kominek

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w Gartz

Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, po remoncie. Każde pomieszczenie z osobym wejściem - obszerny salon, dwie syplianie, kuchnia i łazienka z oknem, pomieszczenie gospodarcze. Część mebli pozostaje, w tym wyposażnie kuchni (bez sprzętu AGD). Ogrzewanie pochodzi z kominka z płaszczem wodnym. Ciepła woda użytkowa z bojlera elektrycznego. Kuchenka i piekarnik elektryczne.

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niewielkim, 2-klatkowym bloku w centrum Gartz. Do nieruchomości przynależy obszerna piwnica. Miejsca parkingowe pod budynkiem.

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się w centrum Gartz. W najbliższej okolicy znajdują się wszelkie niezbędne do życia instytucje - sklepy, banki, apteka, przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, pogotowie, urząd miasta, restauracje. Gartz to niewielkie, ale bardzo urokliwe miasteczko, chętnie odwiedzane przez turystów ze względu na swoje położenie tuż nad Odrą. Znajdziemy tutaj bulwar z przystanią jachtową, wiele bardzo dobrze utrzymanych ścieżek rowerowych i spacerowych. Do Odry jest tylko kilkaset metrów. Gartz znajduje się zaledwie 13 km od granicy w Rosówku i około 12 km od centrym Gryfina. Ma także bardzo dobre połączenie do autostrady A11 kierunek Szczecin-Berlin oraz autobusowe do Schwedt.

Koszty

Opłata do zarządcy (zimna woda, prąd na klatce, zarządzanie, ubezpieczenie budynku itp.) wynosi 112€.

Prowizja biura wynosi 3570€ już z należnym 19% VAT

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym zawarciu umowy najmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).
Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.
Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

 

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI