Dom w Hohenreinkendorf (rezerwacja)

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 03/2018/ODS

Dom w Hohenreinkendorf (rezerwacja)
Rezerwacja
Cena 49 000
Powierzchnia mieszkalna
100
Powierzchnia działki
2040
Rodzaj domu
jednorodzinny, wolnostojący
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
3
Data dodania
16-01-2018
Miejscowość
Hohenreinkendorf
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Rezerwacja!!

Wolnostojący dom jednorodzinny w Hohenreinkendorf

Dom ma około 100 m² i składa się z 3 pokoi, z czego dwa są przejściowe, oraz widnej łazienki, dużej kuchni z oknem oraz obszernego korytarza. Nieruchomość znajduje się w stanie do odświeżenia, sufity są poprowadzone dość nisko, ale dzięki temu jest bardzo ciepło. Widoczne na zdjęciach meble, także kuchenne, będą usunięte. Sam dom jest bardzo dobrym stanie - okna PCV, nowy dach, piec gazowy (gaz sieciowy!). Niewątpliwym plusem jest też zadaszony taras. Dom jest położony w głębi działki, bardzo kameralnie. Jest częściowo podpiwniczony, usytuowana jest w niej kotłownia. Wejście do piwnicy znajduje się na zewnątrz budynku. Istnieje możliwość adaptacji poddasza - wysokie, więźba w doskonałym stanie.

Działka

Nieruchomość składa się z kilku działek o łącznej powierzchni 2040 m². Leży w drugiej linii zabudowy. Na działce znajdziemy szereg zabudowań gospodarczych w bardzo dobrym stanie - murowane i murowano-drewniane. Część z nich jest całkowicie nowo wyremontowana.

Lokalizacja

Hohenreinkendorf to niewielka miejscowość położona niedaleko granicy - 13 km od granicy w Rosówku. Kameralne położenie, ale niewielka odległość od Gartz, gdzie znajdziemy wszelkie niezbędne instytucje i sklepy, powoduje, że jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Dodatkowo w miejscowości znajduje się niewielkie przedszkole.

Prowizja biura wynosi 3570€ już z należnym 19% VAT.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym zawarciu umowy najmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).
Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.
Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI