2-pokojowe mieszkanie w Rosow

« powrót

Mieszkania wynajem

ID OFERTY 01/2018/OMW

2-pokojowe mieszkanie w Rosow
0% prowizji
Cena 280
Powierzchnia mieszkalna
56
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pokoi
2
Data dodania
12-01-2018
Dostępność od
12-01-2018
Miejscowość
Rosow
Czynsz
280
Koszty eksploatacji
160
Piętro
0
Rodzaj nieruchomości
2-pokojowe mieszkanie
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

2-pokojowe, odnowione mieszkanie w Rosow

Nieruchomość ma 56 m² i składa się z 2 pokoi (główny, duży salon przechodni), przedpokoju, łazienki z oknem oraz sporej, widnej kuchni, z której przechodzi się do pomieszczenia gospodarczego/spiżarki. Pokoje są odnowione, na podłogach deski. Łazienka z kabiną prysznicową, w kaflach. Kuchnia z kafelkami na ścianie, bez mebli. Ogrzewanie pochodzi z pieca gazowego na gaz płynny (zbiornik znajduje się w ogrodzie). Ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego. Mieszkanie mieści się na parterze niskiego, dwurodzinnego budynku z cegły.

Ogródek

Do mieszkania przynależy około 100 m² ogródka znajdującego się za domem. Parkowanie przy budynku. Istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, wynajęcia garażu około 50 m od budynku.

Lokalizacja

Rosow to niewielka wioska położona zaledwie 1 km od granicy w Rosówku - około 15 min do centrum Szczecina i 10 min do Gryfina. Dogodny dojazd do autostrady A11/A6. W pobliżu znajdują się przedszkole i szkoła - Tantow około 4 km lub Gartz 13 km. Sklepy, Banki, urząd gminy, praktyka lekarska, pogotowie mieszczą się w Gartz. W okolicy wiele malowniczych ścieżek spacerowo/rowerowych, w tym Oder-Neise Radweg i ścieżka rowerowa do Szczecina. Do Amazona tylko 7 km.

Koszty

Czynsz dla właściciela wynosi 280€ Do tego należy dodać koszty ogrzewania, wody itd. płacone ryczałtowo w wysokości 160€ czyli razem miesięcznie 440€ Rozliczenie odbywa się na podstawie wskazań podzielnika ciepła oraz licznika wodnego.

Bez prowizji biura!

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym zawarciu umowy najmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).
Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.
Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI