2 pokoje z balkonem

« powrót

Mieszkania wynajem

ID OFERTY 26/2017/OMW

2 pokoje z balkonem
0% prowizji Nowość!
Cena 250
Powierzchnia mieszkalna
49
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pokoi
2
Data dodania
28-09-2017
Dostępność od
28-09-2017
Miejscowość
Radekow
Czynsz
250
Koszty eksploatacji
150
Piętro
1
Rodzaj nieruchomości
2-pokojowe mieszkanie
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w Radekow

Ładne, po całkowitym remoncie, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49 m² znajdujące się na 1-pietrze, w 1-piętrowym, 2-klatkowym, kameralnym bloku w Radekow. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jeden pokój (z balkonem) przejściowy - odmalowane, na ścianach tapety i gładź, na podłodze wykładzina; w przedpokoju - standard jak pokoje; łazienka - wanna z prysznicem, WC, umywalka, podłogi i ściany w kaflach; kuchnia - w zabudowie, w wysokim standardzie, nowa!, wyposażona w zlew z baterią, kuchenkę elektryczną oraz elektryczną płytę grzejną. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni olejowej.

Mieszkanie z balkonem! Do nieruchomości przynależy też piwnica oraz wózkownia, do ogólnego wykorzystania.

Czynsz wynosi 250€ plus koszty mediów 150€ (woda ciepła i zimna, ogrzewanie, prąd na klatce, śmieci itp.). Kwota 150€ jest płacona ryczałtowo, a raz do roku odbywa się rozliczenie na podstawie podzielników ciepła i liczników CW i ZW. Do tej kwoty należy doliczyć koszty prądu według zużycia (zwykle około 40-50€) oraz koszt abonamentu RTV (18€).

Dużym plusem nieruchomości jest duży, wspólny ogród o powierzchni 9000 m²

Bez prowizji biura!!

Lokalizacja


Radekow jest położone tylko 5 km od granicy w Rosówku i około 20 km od centrum Szczecina. Do Gryfina jest około 13 km. Radekow to niewielka miejscowość, bardzo malowniczo położona - niedaleko lasy i piękne jezioro w Damitzow. Okolica idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju, ale jednocześnie niedaleko od Szczecina. Polecamy okoliczne ścieżki spacerowe i rowerowe.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Idealna oferta dla rodzin z dziećmi. Dodatek rodzinny - niezależny od dochodów - tzw. Kindergled wynosi co miesiąc 190 € na pierwsze i drugie dziecko w rodzinie (na trzecie - 194, czwarte i każde kolejne 219 €).
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).

Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiela-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI